MIUI 14 Redmi Note 12 Pro 5G yazılım hakkında

alperinho34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
alper
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
3
Merhaba iyi günler cihazım redmi note 12 pro 5G cihazda ss de görülen 14.0.3.0 kararlı smomixx yazılımı yüklü . Cihaz yurtdışı ben bu cihaza uygun farklı resmi yazılım yüklemek istiyorum ama hangi ülkeye ait olduğunu bulamadım bu yazılımın yardımcı olabilir misiniz Xiaomi canlı destek hattı yardımcı olamadı bu forumu buldum. İlk kez Xiaomi cihaz aldım pek bilgim yok açıkçası. Teşekkürler

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-07-25-15-51-22-699_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2023-07-25-15-51-22-699_com.android.updater.jpg
    99,4 KB · Görüntüleme: 50

KrakoW

Ne Mutlu Türküm Diyene!
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
RN9 Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
130
Merhaba iyi günler cihazım redmi note 12 pro 5G cihazda ss de görülen 14.0.3.0 kararlı smomixx yazılımı yüklü . Cihaz yurtdışı ben bu cihaza uygun farklı resmi yazılım yüklemek istiyorum ama hangi ülkeye ait olduğunu bulamadım bu yazılımın yardımcı olabilir misiniz Xiaomi canlı destek hattı yardımcı olamadı bu forumu buldum. İlk kez Xiaomi cihaz aldım pek bilgim yok açıkçası. Teşekkürler
Cihazdaki rom global eng romdur bu rom güncelleme almaz

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
farketmez sizin bilgisayarla bizim bilgisayarın arasında fark yok. Sizin windows ile bizim windows u aynı kişi üretmiş angel~~

ndjsjajababvsvavavgag

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan
Cihazım
Resmi12proplus
Konular
0

Üst Alt