MIUI 14 Redmi Note 12 Pro (5G) / Pro Plus (5G) / Discovery (5G) [ruby] Taiwan MIUI 14.0.1.0.TMOTWXM Android 13 Güncelleme Bağlantıları

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
nu romu kurdum hersey iyi gibiydi mobile2 global oyunu oynuyorum kurulum yapiliyor oyunu acarken oyundan atiyor tum izinleri aktif ettim yine oyuna gitlremedim sebebi ne olabilir

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
nu romu kurdum hersey iyi gibiydi mobile2 global oyunu oynuyorum kurulum yapiliyor oyunu acarken oyundan atiyor tum izinleri aktif ettim yine oyuna gitlremedim sebebi ne olabilir
Ben hiç oynamadım bilgim yok maalesef

Met.in

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
Mi9t
Konular
3
Bu konuyu da başa tuttursalar tam süper olacak

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
redmi note 12 pro 5g için hyper os güncellemek istiyorum,
bunu kursam sorun yaşarmıyım. deneyen oldumu hiç?

Minastirith

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ibrahim
Cihazım
Note 12 pro 5g
Konular
0
redmi note 12 pro 5g için hyper os güncellemek istiyorum,
bunu kursam sorun yaşarmıyım. deneyen oldumu hiç?
Neyse, dün mesajdan sonra HyperOs kurdum, gayet stabil ve akıcı, kasma donma yok, ısınma yok, batarya verimliliği çok iyi aynı şekilde, pek değişen birşey olmadı, biraz yenilikler var, Tüm özellikler herşey NFC, Dolby atmos, kızılötesi, game turbo, mi arama mesajlaşma, + google arama mesajlaşma tüm herşey aktif ve sorunsuz çalışıyor, miuı14 te tayvan rom du , HyperOs tayvan rom kurdum herkese tavsiye ederim. iyidi geçmişim HyperOS'ye

Dün akşamdan beri saatlerce test ettim oyun vb genel kullanım, çok stabil çalışıyor, ısınma yok şarjıda aynı şekilde iyi gidiyor, tüm özellikler aynı şekilde aktif.

adilkahraman

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adil
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
12
Neyse, dün mesajdan sonra HyperOs kurdum, gayet stabil ve akıcı, kasma donma yok, ısınma yok, batarya verimliliği çok iyi aynı şekilde, pek değişen birşey olmadı, biraz yenilikler var, Tüm özellikler herşey NFC, Dolby atmos, kızılötesi, game turbo, mi arama mesajlaşma, + google arama mesajlaşma tüm herşey aktif ve sorunsuz çalışıyor, miuı14 te tayvan rom du , HyperOs tayvan rom kurdum herkese tavsiye ederim. iyidi geçmişim HyperOS'ye

Dün akşamdan beri saatlerce test ettim oyun vb genel kullanım, çok stabil çalışıyor, ısınma yok şarjıda aynı şekilde iyi gidiyor, tüm özellikler aynı şekilde aktif.
Bende şuan Taiwan hyperos kullanıyorum, temiz kurulum Fastboot olarak kurmuştum, gayet stabil, sorun yok.

Üst Alt