Soru Redmi Note 12 Pro 5G HyperOS

tri123r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
Cihazım sıfır alındı ve hiçbir oynama yapılmadı üzerinde. Bilmem ne kilidi açma-kapama, root vs. hiçbir şey yok. Kutudan çıktığı gibi. Şu anki MIUI sürümü Global 14.0.3.0, Android sürümü ise 12. Android 13 güncellemesi almadım ve sanırım cihazım için HyperOS dağıtılmaya başlanmış. Merak ettiğim şey şu ben Android 14 tabanlı HyperOS'a OTA ile geçebilecek miyim manuel kurmadan, geçebileceksem tahmini ne zaman güncelleme alırım.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-30-15-23-26-385_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2024-01-30-15-23-26-385_com.android.updater.jpg
    79,6 KB · Görüntüleme: 39

zaferozkan39

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zafer Özkan
Cihazım
Redmi K60 Pro
Meslek
Muhasebeci
Konular
0
Merhaba, geçebileceksiniz.

22127RK46C cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
hocam içindeki rom smomixn bu global rom değil diye biliyorum SMOMIXM bu global rom

tri123r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
hocam içindeki rom smomixn bu global rom değil diye biliyorum SMOMIXM bu global rom
Bu konudan baktım çoğu kişi global demiş ama aksini diyen de var bilemedim.

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
Bu konudan baktım çoğu kişi global demiş ama aksini diyen de var bilemedim.
hocam global romun sonundaki harf M olmalı sizinki N ile bitiyor rom indirme sitelerine baktığınız zaman SMOMIXN diye rom göremezsiniz ben kontrol ettim yani fake rom var güncelleme almak için bl kilidini açıp global eea endonezya vs romlarını yüklemeniz lazım kilidi açmak için de başvuru yapıp 168 yani 1 hafta beklemeniz gerekiyor bu şekilde kalırsa güncelleme gelmez cihazınıza isterseniz rom sitelerinden kendiniz kontrol edebilirsiniz mi firm olsun başka yer olsun bakın hocam global romun kod adına veya diğerlerinin

tri123r

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
burak
Cihazım
redmi note 4
Konular
1
hocam global romun sonundaki harf M olmalı sizinki N ile bitiyor rom indirme sitelerine baktığınız zaman SMOMIXN diye rom göremezsiniz ben kontrol ettim yani fake rom var güncelleme almak için bl kilidini açıp global eea endonezya vs romlarını yüklemeniz lazım kilidi açmak için de başvuru yapıp 168 yani 1 hafta beklemeniz gerekiyor bu şekilde kalırsa güncelleme gelmez cihazınıza isterseniz rom sitelerinden kendiniz kontrol edebilirsiniz mi firm olsun başka yer olsun bakın hocam global romun kod adına veya diğerlerinin
Anladım hocam teşekkürler. O zaman OTA yoluyla güncelleme alamayacağım değil mi? Manuel kurmaya da gerek yok hiç öyleyse

furkan0412

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Furkan
Cihazım
Note 12 Pro 5G
Konular
0
Anladım hocam teşekkürler. O zaman OTA yoluyla güncelleme alamayacağım değil mi? Manuel kurmaya da gerek yok hiç öyleyse
ota yoluyla gelmeyecek hocam gelmesi için sizin önce kilidi açıp rom atmanız lazım ondan sonra ota yoluyla gelecek

yalcinyavuzweb

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
yalçın
Cihazım
note 12 pro 5g
Meslek
iş güvenliği uzman
Konular
0
selamlar. eğer SMOMIXN varsa otayla güncelleme gelmez fakat siz kilidi açın ve güncel bir rom yükleyin, bu durumda ancak ota yoluyla güncellemeleri almaya başlarsınız.(biraz geç gelir ama gelir yani :)

Aron69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
s tv box
Konular
0
İthalatçı garanti kapsamında aldığım Redmi Note 12 pro 5g telefonum. 14.0.6.0 (TMOMIXM) sürümüyle geldi Kurulum sonrası HyperOs güncellemesi geldi. Kurulum dosyaları indirip kurduğumda telefonum kendini resetlendikten sonra HyperOs recovery ektanı gelip bu sürümün bu aygıta yüklenemediğini belirtiyor. Bu durumda güncel HyperOs işletim sistemini nasıl kurabilirim.

Üst Alt