İnceleme Redmi Note 12 Pro 5G HyperOS Güncellemesi Geldi

ekremyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ekrem yıldır
Cihazım
redmi not 8
Konular
0
Maalesef şuan sadece kurtarma romu yayınlanmış durum da.

Kurtarma romu da mı pilot sürümü, normal kullanıcılar için önerilmez ayrıca Çin romu.

Normalin ve globalin yayınlanması tahminimce Ocak sonu Şubat başı gibi gelir diye düşünüyorum.
Teşekkürler

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
sıkıntı var midir hocam
Hayır bir sıkıntı gözükmüyor yazılımsal olarak hata vermiş, sanırım. Bu arada görseli kaldırmanız daha iyi olacaktır, son rakamlarınız gözüküyor.

Temiz bir rom kurulumu ile devam ediniz sorun çıkarsa belirtiniz.

Gezer7887

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 8
Konular
7
Hayır bir sıkıntı gözükmüyor yazılımsal olarak hata vermiş, sanırım. Bu arada görseli kaldırmanız daha iyi olacaktır, son rakamlarınız gözüküyor.

Temiz bir rom kurulumu ile devam ediniz sorun çıkarsa belirtiniz.
hocam silme yerini bulamıyorum son rakamları gozukmesi cok sorun olur mu?

theimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
sıkıntı var midir hocam
Hocam model numarasına göre cihazınız Note 12 Pro 4G. Eğer 5G diye sattılarsa veya elinizdeki cihaz 5G yani ruby kodlu telefonsa aldığınız yer bir sahtekarlık yapmış olabilir.

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-01-08-18-06-58-921_com.brave.browser-edit.jpg
    Screenshot_2024-01-08-18-06-58-921_com.brave.browser-edit.jpg
    87,7 KB · Görüntüleme: 49

Gezer7887

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 8
Konular
7
Hocam model numarasına göre cihazınız Note 12 Pro 4G. Eğer 5G diye sattılarsa veya elinizdeki cihaz 5G yani ruby kodlu telefonsa aldığınız yer bir sahtekarlık yapmış olabilir.
Hocam telefonumum tum ozellikleri 5G versiyonuyla tam olarak uyuşuyor donanım yazılım olarak imei kaydında bir sahtekarlık olabilir mi bilemedim ne yapmalıyım.

theimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer Faruk
Cihazım
Redmi Note8 Pro
Konular
0
Hocam telefonumum tum ozellikleri 5G versiyonuyla tam olarak uyuşuyor donanım yazılım olarak imei kaydında bir sahtekarlık olabilir mi bilemedim ne yapmalıyım.
Hocam telefon muhtemelen 5G olan ruby dir. Daha önce ithalatçı garantisi altında 4G imeili satış yapıldığına dair YouTube da bir videoya denk gelmiştim. İmeileri nasıl atıyorlar kalıcı mı değil mi bir bilgim yok maalesef. İsterseniz yeni bir konu açabilirsiniz bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Belki de sadece 4G modeli adına kaydediyorlardır öyle bir şey oluyor mu onu da bilmiyorum.

Gezer7887

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammed
Cihazım
Redmi note 8
Konular
7
Hocam telefon muhtemelen 5G olan ruby dir. Daha önce ithalatçı garantisi altında 4G imeili satış yapıldığına dair YouTube da bir videoya denk gelmiştim. İmeileri nasıl atıyorlar kalıcı mı değil mi bir bilgim yok maalesef. İsterseniz yeni bir konu açabilirsiniz bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olacaklardır. Belki de sadece 4G modeli adına kaydediyorlardır öyle bir şey oluyor mu onu da bilmiyorum.
tesekkurler

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8

IMEI de bir sıkıntı gözükmüyor şebeke sorunu yazılımsal olabilir, sanırım HyperOS sonrası bu durumu yaşadı arkadaş.

Eski romu yüklerse düzelebilir.
hocam silme yerini bulamıyorum son rakamları gozukmesi cok sorun olur mu?
Mesajı düzenle ile silebilirsiniz.
Beli bir yere kadar numaralar her zaman aynıdır .

Üst Alt