Rom Redmi note 12 Pro 5g de ikazsız tüm görüşmeleri kayıt yapan rom hangisi?

wowturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Note 9
Cihazım
Note 9
Konular
1
Arkadaşlar merhaba stabil çalışıp karşı tarafa kayıt ikazı vermeden tüm telefon görüşmelerini kayıt yapan rom hangisi? İşim gereği çok ihtiyaç duyduğum bir özellik bir arkadaşımda da aynı telefondan var. Bütün görüşme kayıtlarını yapıyordu. Fakat güncelleme yapınca telefon bir daha açılmamış. Telefoncu yeni rom atmış. Şimdi görüşme kaydı benimkinin aynısı ve bana o görüşme kaydı yapan romun stabili lazım. Benim telefonum direnç değişimli ve telefonumda Hindistan romu var. Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
8
Arkadaşlar merhaba stabil çalışıp karşı tarafa kayıt ikazı vermeden tüm telefon görüşmelerini kayıt yapan rom hangisi? İşim gereği çok ihtiyaç duyduğum bir özellik bir arkadaşımda da aynı telefondan var. Bütün görüşme kayıtlarını yapıyordu. Fakat güncelleme yapınca telefon bir daha açılmamış. Telefoncu yeni rom atmış. Şimdi görüşme kaydı benimkinin aynısı ve bana o görüşme kaydı yapan romun stabili lazım. Benim telefonum direnç değişimli ve telefonumda Hindistan romu var. Yardımcı olabilen olursa çok sevinirim.
Endonezya

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Stok olarak Tayvan, custom eu,TN rom..

Mi&me

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Huseyin
Cihazım
12pro+
Konular
3
Taiwan bir tık daha iyi gibi benim gözlemim.

wowturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Note 9
Cihazım
Note 9
Konular
1
Stok olarak Tayvan, custom eu,TN rom..

Merhaba bu MIUITN programı ile verdiğiniz romları kuracağım sanırım. Taiwan olan xiaomi.eu_multi_RUBY_V14.0.5.0.TMOCNXM_v14-13.zip mı? Taiwan rom kullananlar memnun sanırım. Stok olarak Taiwan ne anlama geliyor?

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Merhaba bu MIUITN programı ile verdiğiniz romları kuracağım sanırım. Taiwan olan xiaomi.eu_multi_RUBY_V14.0.5.0.TMOCNXM_v14-13.zip mı? Taiwan rom kullananlar memnun sanırım. Stok olarak Taiwan ne anlama geliyor?

Xiaomi.eu rom kullanıyorum onu tavsiye ederim, Fastboot moda alıp yükleyin...

Stok orijinal,fabrika rom demek ama içerisinde önemsiz, gereksiz bir sürü uygulama var,en sadesi eu rom

wowturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Note 9
Cihazım
Note 9
Konular
1
Taiwan bir tık daha iyi gibi benim gözlemim.
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Kurmam gereken Taiwan rom linki ile kullanmam gereken programın ismini paylaşır mısınız? Bu işlerde yeniyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

karya48

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
Adım
Murat
Cihazım
S21 Ultra
Konular
3
Tavsiyeniz için teşekkür ederim. Kurmam gereken Taiwan rom linki ile kullanmam gereken programın ismini paylaşır mısınız? Bu işlerde yeniyim. Yardımcı olursanız sevinirim.

Üstte verdigim eu romu yükleyin,kurulum gayet basit, Fastboot moda alıp yükleyin

wowturk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Note 9
Cihazım
Note 9
Konular
1
Xiaomi.eu rom kullanıyorum onu tavsiye ederim, Fastboot moda alıp yükleyin...

Stok orijinal,fabrika rom demek ama içerisinde önemsiz, gereksiz bir sürü uygulama var,en sadesi eu rom
Xiaomi.eu rom da Nfc ve ses kayıt var mı?

Üst Alt