Soru Redmi Note 12 Pro 5G Bootlader açmadan rom yükleme

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Ekran görüntüsünü paylaştığınız mesajın sahibi başka bir üyemize hakaret etmiş olması nedeniyle forumumuzdan süresiz uzaklaştırılmış ve mesajları kaldırılmıştır. Hakaret içermesi nedeniyle ekran görüntüsünü kaldırarak mesajınızı düzenliyorum fakat mesaj içeriğinde yazanları hakaret içermeyecek şekilde tekrar konu altına ekleyebilir, belirtilen işlemleri uygulayıp başarılı olduğunuzda forumumuzda rehber konu olarak açabilirsiniz.
Hocam valla kandırma sistemini çin cihazında denedim elimdeki cihazda hata verdi. Ben kendi adıma bilgilendirme yapmak istiyorum.Risk almak yerine yetkili hesap ile bu sorunu çözmelerini öneririm.

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Ruby
Konular
9
Kandırma ile yükleyip sonrasında formatlayınca bir sorun olmuyordu. Kandırmayla ROM yüklenirse muhtemelen açılmaz recovery menüye atar. düşük bir ihtimal de olsa açılır. o da sürümden falan kaynaklı.

elturco0935

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Toprak Enis
Cihazım
Redmi not 8
Konular
31
Kandırma ile yükleyip sonrasında formatlayınca bir sorun olmuyordu. Kandırmayla ROM yüklenirse muhtemelen açılmaz recovery menüye atar. düşük bir ihtimal de olsa açılır. o da sürümden falan kaynaklı.
Çin cihazı elimdeki direnç ile imei atılmıs yapabılen bır babayıgıt varsa bana rus romu yuklesın ve cıhaz sorunsuz acılsın :) acılmıyor bl kılıt acılmadan cın cıhazı almayın. İlk defa almıs bulundum gercekten lanet olsun..

Security Developer

ᴍɪᴜɪ ᴍᴇᴍᴏʀʏ
Yönetici
Destek Ekibi
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Đ₳Ɽ₭ ₩ØⱤⱠĐ
Cihazım
Xiaomi, Huawei
Meslek
Whatever
Konular
21
Çin cihazı elimdeki direnç ile imei atılmıs yapabılen bır babayıgıt varsa bana rus romu yuklesın ve cıhaz sorunsuz acılsın :) acılmıyor bl kılıt acılmadan cın cıhazı almayın. İlk defa almıs bulundum gercekten lanet olsun..
Cihaz da ki direncin değeri kaç ?
Ücretli araçlarla yükleme işlemi sağlanabilir.

Teknik destek almak isterseniz bu konu da H.kadioglu hocamız yardımcı olacaktır.

Üst Alt