HyperOS Redmi Note 12 4g HyperOS güncelleme sorunu

Cangezici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sametcan
Cihazım
Redmi note 8Pro
Konular
1
Merhaba Redmi Note 12 4g telefonuma OS1.0.2.0.UMTMIXM geldi fakat 2 kere denedim indirip kurarken sürekli twp ekranına atıyo wipe data yapmadanda acılmıyo romdamı sıkıntı var acaba ?

Temhaya

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ahmet
Cihazım
Redme Note5
Konular
4
Glabole dustumu az once telwfona abaktım guncelleme mevcut diyordu 1.nokta bilmem kac guncelle dedim gitti tekrar ayarlardan güncellemeyle baktım da yoktu not12 telefonum

Cangezici

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sametcan
Cihazım
Redmi note 8Pro
Konular
1
Glabole dustumu az once telwfona abaktım guncelleme mevcut diyordu 1.nokta bilmem kac guncelle dedim gitti tekrar ayarlardan güncellemeyle baktım da yoktu not12 telefonum
bende güncelleme varda iste dediğim gibi 2 kere kurmaya calıstım kurulmadı bozuk heralde telefonu sıfırlamadanda açılmıyor

Aron69

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arif
Cihazım
s tv box
Konular
0
Geçen hafta ithalatçı garantili redmi 12 pro 5g telefon aldım. Kurulum sonrası HyperOs güncellemesi geldi. Güncelleştirmeyi indirip, kurduğumda cihaz kapanıp açıldığında; MAIN MENU (SİYAH EKRAN) ekranın altında "This MIUı version can't be installed on the device) mesajı çıkarak kurulum başarıyla tamamlanamıyor. Sonra "wipe data" seçeneğiyle eski sürümle devam edilebiliyor. Yeni hyperos sürümünü yüklemeyi yapabilirim. Bunun üzerine ithalatçı servisi aradım. Onlarda telefonu sıfırlayarak tekrar deneyin olmaz ise bize gönderin dediler. Konu hakkında bilgisi olanlar yardımcı olabilirler mi? Teşekkürler...............

Üst Alt