İbrahim cakir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
12pro,11s,note8
Konular
1
selamün aleyküm,
-
-detaylı bir şekilde redmi note 11s (1.0.2.0.TKERUXM) cihazıma root yüklemeye çalışıyorum normal twrp yükleyerek denemeye çalıştım fakat twrp dosyasındanmıdır benmi eksik yaptım error verdi,
-
-twrp olmadan yapmaya çalıştım fakat bu seferde fastbootayken bilgisayarda telefon gözükmüyordu,
-
-bütün driverları yükledim fakat yine gözükmedi hatta chimeratool indiripte denedim fakat yine telefonum gözükmedi,
-
-aktarım kablosundadır diye düşündüm 3 farklı kablo ile denedim fakat yine olmadı
-
- YouTubetan bakıyorum detaylı güzelce anlatan birisi yok en sonki videoda 1.2 yıllık
-
- eminimki birçok insanın kafasında vardır burda bana yardımcı olurken herkesin faydalanabileceği bilgi ve yada video cekip atarsanız sevinirim.
-
-teşekkürler şimdiden.

-

-
-(rom yükleyip magiskten boot.img dosyasını rootladım fakat yukarda bahsettiğim gibi telefonu okumadı bilgisayar.)

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
436
3.6. Konularda ve mesajlarınızda ideal dışı font boyutuna sahip karakterler kullanmak, tamamı kalın, italik, altı çizili mesajlar yazmak yasaktır.
  1. Mesajınızı düzenleyin, yoksa uyarı cezası alacaksınız
  2. Buradaki yöntemi deneyin Twrp
  3. Şöyle bir yöntem denenmiş, deneyebilirsiniz (Twrp flaşladıktan sonra vbmeta flaşlayın indirilebilir ardından fastboot reboot recovery komutunu yazın açılması gerek)

Üst Alt