Yardım Redmi Note 11S IMEI atılmış telefon güncellemeden sonra açılmıyor

KyilmazS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazım
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
1
Yaklaşık 9 aydır özellikle güncelleme yapmadan kullandığım telefonum dün MIUI 13 2,9gb olan güvenlik güncellemesini yükleyip yeniden başlattırdı. Yeniden başlattıktan sonra ilk defa telefonumun recovery ekranı açıldı bende reboot seçeneğini seçtim ve birkaç kez kendi kendine MI logosu geldikten sonra telefon normal halde eksiksiz bir şekilde açıldı ancak güncelleme bildirimi aynı şekilde duruyordu ve aynı güncellemeyi tekrar yapmam için uyarı veriyordu bende otomatik güncelleme seçeneklerini kapattım. Bugün sabah ise şebekemin düzgün çalışmadığını fark ettim ve bir süre sonra şebeke tamamen gitti ve bende telefonu kapatıp açtım. Bir şey olmadı ardından telefonu yeniden başlat dediğim zaman telefon döngüye girdi. MI logolu ekranda aşağıda 3 nokta hareket ediyor şeklinde kalıyor. Ses ve güç tuşuna bastığımda ise FASTBOOT diye bir yazı ekranda takılı kalıyor. Telefon güç düğmesine basılı tuttuğum zaman android ekranından sonra MI logosu geliyor ve yine ekranın alt kısmında üç nokta devamlı hareket ediyor ama bir şey olmuyor. Ayrıca Android ekranında üst kısımda kilit açık. Önerileriniz ve yapabileceğim şeyler nelerdir söyleyebilir misiniz?

seyamkk

Andromeda
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
İbrahim
Cihazım
RN 12 PRO 5G
Meslek
Elektrik teknisyen
Konular
22
İmei atılmış bir telefonun güncellenmesi çok sakıncalı diye biliyorum büyük ihtimalle guncellemeden kaynaklı imei dosyalari silinmiş ve telefon çökmüş olabilir bilen arkadaşlar daha detaylı yardımcı olacaktır

KyilmazS

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kazım
Cihazım
Redmi Note 11S
Konular
1
İmei atılmış bir telefonun güncellenmesi çok sakıncalı diye biliyorum büyük ihtimalle guncellemeden kaynaklı imei dosyalari silinmiş ve telefon çökmüş olabilir bilen arkadaşlar daha detaylı yardımcı olacaktır
Teşekkür ederim, yardım edebilecek insanları bekliyorum

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular