Soru Redmi Note 11'e Redmi Note 11 NFC Sürümü Yüklenir Mi?

BENFERO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat
Cihazım
redmi note 11
Konular
2
Herkese merhaba redmi note 11 aldım miui nin kendi mesaj arama takvim gibi özelliklerini kullanmak istiyorum aslıda tek nedeni çağrı kaydetme özelliği bunun içinde Endonezya sürümüne geçmem gerekli ancak ( redmi note 11 spes ) sürümünde Türkiye, Global ve Hindistan sürümleri var Endonezya yok. ;( bende diğer serilere baktım (redmi note 11 nfc spesn) modelinde olduğunu gördüm sorum şu ben ( 11 nfc spesn ) sürümünü telefona yükleyebilirmiyim yüklenirse bir sorun çıkarmı bilen varsa bilgi verirmisiniz.

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11
Dostum uygun sürümü yüklemez isen telefonu susturursun benim bildiğim kadarıyla. Ben redmi note 10 cihazıma yanlışlıkla mi 10 romu yüklemeyi denemiştim, cihaz susmuştu. Buda geri senin düzeltebileceğin birşey değil yetkili mi hesabı ile düzeltiliyor. Yani deneme bence.
Bunun yerine eu rom bakmayı dene telefonuna uygun olan sürümü bul. Endonezya rom yerine bu daha mantıklı. Eu romlarda xiaomi kendi uygulamalarını kullanıyor

BENFERO

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ferhat
Cihazım
redmi note 11
Konular
2
Dostum uygun sürümü yüklemez isen telefonu susturursun benim bildiğim kadarıyla. Ben redmi note 10 cihazıma yanlışlıkla mi 10 romu yüklemeyi denemiştim, cihaz susmuştu. Buda geri senin düzeltebileceğin birşey değil yetkili mi hesabı ile düzeltiliyor. Yani deneme bence.
Bunun yerine eu rom bakmayı dene telefonuna uygun olan sürümü bul. Endonezya rom yerine bu daha mantıklı. Eu romlarda xiaomi kendi uygulamalarını kullanıyor
TEŞEKKÜR EDERİM SAĞ OL

hallocan

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halit
Cihazım
Note 11 ProPlus
Konular
11