Soru Redmi Note 11 (spes) Rom hakkında..

OğulcanD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi 11
Konular
5
Arkadaşlar merhaba.Vodafone'dan alınma orjinal telefonum var Redmi note 11.Ben buna eu rom yüklesem imei gider mi?

cantara

Administrator
Yönetici
Admin
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Xiaomi 13
Konular
426
Cevabınız için teşekkür ederim.Garanti kapsamına geri dönmesi için tekrar türkiye rom'unu mu yüklemem gerekli?
Bu sorunun net cevabı yok hocam maalesef. Bootloader kilidi açıldığını siz kapatmış, rom değiştirmiş olsanız dahi servisteki yetkililer görüntüleyebiliyorlar ve cihazınızı garanti dışı olarak işleme alabiliyorlar ama teknisyenler bu denetimi oldukça nadir gerçekleştiriyorlar ve pek çok arkadaşımız kilit açmış olmasına rağmen garanti dahilinde işlem yaptırdı.

OğulcanD

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Oğulcan
Cihazım
Xiaomi 11
Konular
5
Bu sorunun net cevabı yok hocam maalesef. Bootloader kilidi açıldığını siz kapatmış, rom değiştirmiş olsanız dahi servisteki yetkililer görüntüleyebiliyorlar ve cihazınızı garanti dışı olarak işleme alabiliyorlar ama teknisyenler bu denetimi oldukça nadir gerçekleştiriyorlar ve pek çok arkadaşımız kilit açmış olmasına rağmen garanti dahilinde işlem yaptırdı.
Biraz o zaman teknik servisin insiyatifine kalmış bir durum denilebilir.Teşekkür ederim bilgilerinizi paylaştığınız için.

Üst Alt