Yardım Redmi note 11 pro videoda ses sorunu

cymbella

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Redmi note 11 p
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
13 0.1 global kararlı
Telefon Modeli
Redmi note 11 pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Merhaba
Note 11 pro cihazımla çektiğim videolarda ses inanılmaz kötü geliyor. Sesin kalitesizliğini tarif bile edemiyorum. Telefondan soğuttu bu durum beni.
Arkadaşımda aynı model var onda böyle bir problem yok ama benimki rezalet.
Yazılımsal birşey olduğunu düşünüyorum, güncelleme gelirse gider mi?
Yardım edebilir misiniz.?
Cihazım özellikleri fotoğrafını yukledim

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-10-30-11-28-41-871_com.android.settings [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2022-10-30-11-28-41-871_com.android.settings [miuiturkiye.net].jpg
    174,6 KB · Görüntüleme: 13

oguz05500

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 12
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Merhaba
Note 11 pro cihazımla çektiğim videolarda ses inanılmaz kötü geliyor. Sesin kalitesizliğini tarif bile edemiyorum. Telefondan soğuttu bu durum beni.
Arkadaşımda aynı model var onda böyle bir problem yok ama benimki rezalet.
Yazılımsal birşey olduğunu düşünüyorum, güncelleme gelirse gider mi?
Yardım edebilir misiniz.?
Cihazım özellikleri fotoğrafını yukledim
Hatayı düzeltebildinizmi, aynı sorun bende de mevcut

Oyla:

oguz05500

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 12
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Hayır herhangi bir sorun olmuyor

Oyla:

oguz05500

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Android 12
Cihazım
Note 11 pro
Konular
1
Kamerada sorun var renkleri köyü çıkartıyor, sizde de öylemi?

Oyla:

leventdmc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Malesef hayir.
Sizde sosyal medya videolarını izlerken donma oluyor mu? Fps dusuklugu gibi
Cihazı iki ay kadar kullandım, çevremde alanlar bile oldu. Bu cihaz için tek cümlem var. Rezalet ve gerileme. Bazı kullanıcılarda video kaydederken ses sorunu, ki benim neredeyse hepsini yaşadığımı varsayarsak, İnstagram youtube gibi platformalarda video drop sorunu ve bazen hiç oynatmaması, ısınma ve optimizasyonunun berbat olması vs. liste uzar da gider. 2021 yılında çıkan sözde selefi note 10 pro da olan 4K kaydı, 4K'yı bırak 1080p60 fps bile koymamak nasıl bir zekanın ürünüydü hala çözemedim. Ki tüm romarını denedim, endoneyza global eea vs. hiçbirinde değişen bir şey yok. Diyebileceğim tek şey geçmiş olsun. Bana kalırsa ki kendimin de yaptığı gibi cihaz globalse bir an önce fiyatı düşmeden ve millet sorunlarına uyanmadan satıp ikinci el parasına sıfır note 10 pro almak. Xiaominin güncelleme ile çözmesini beklersek bana kalırsa daha çok beklerdim ben

Son düzenleme:
Oyla:

cymbella

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Redmi note 11 p
Konular
1
Cihazı iki ay kadar kullandım, çevremde alanlar bile oldu. Bu cihaz için tek cümlem var. Rezalet ve gerileme. Bazı kullanıcılarda video kaydederken ses sorunu, ki benim neredeyse hepsini yaşadığımı varsayarsak, İnstagram youtube gibi platformalarda video drop sorunu ve bazen hiç oynatmaması, ısınma ve optimizasyonunun berbat olması vs. liste uzar da gider. 2022 yılında çıkan sözde selefi note 10 pro da olan 4K kaydı, 4K'yı bırak 1080p60 fps bile koymamak nasıl bir zekanın ürünüydü hala çözemedim. Ki tüm romarını denedim, endoneyza global eea vs. hiçbirinde değişen bir şey yok. Diyebileceğim tek şey geçmiş olsun. Bana kalırsa ki kendimin de yaptığı gibi cihaz globalse bir an önce fiyatı düşmeden ve millet sorunlarına uyanmadan satıp ikinci el parasına sıfır note 10 pro almak. Xiaominin güncelleme ile çözmesini beklersek bana kalırsa daha çok beklerdim ben
ilaç gibi yorum olmuş gerçekten.
Samsung A71'den geçtim.. geçtiğime çok ama çok pişmanım. ilk defa bir cihazı böyle istemeye istemeye kullanıyorum. sizin de bahsettiğiniz bu hatalar, eksiklikler nasıl olurda firma tarafından göz ardı edilir ben anlamış değilim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kamerada sorun var renkleri köyü çıkartıyor, sizde de öylemi?
örnek bir fotoğraf ekleyebilir misiniz ? kıyaslamak adına merak ettim.

Oyla:

leventdmc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
ilaç gibi yorum olmuş gerçekten.
Samsung A71'den geçtim.. geçtiğime çok ama çok pişmanım. ilk defa bir cihazı böyle istemeye istemeye kullanıyorum. sizin de bahsettiğiniz bu hatalar, eksiklikler nasıl olurda firma tarafından göz ardı edilir ben anlamış değilim...
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:
Kesinlikle, size %100 katılıyorum. Bilerek mi görmezden geliniyor ne yapıyorlar bende anlamıyorum. Hindistan versiyon note 10 prodan bile buna geçtiğime pişman olmuştum bende sizin gibi. Şimdi sattım kurtuldum sıfır global note 10 pro aldım. İsteselerdi bu cihazı gayet güzel yapabilirlerdi fakat böyle bırakmayı tercih ediyorlar anlaşılan. Kendileri bilirler. Ben yine de almak isteyenlere ve düşünenlere bu yaşadığım rezil deneyimi anlatmaktan çekinmeyeceğim, ne kadar xiaomi'yi seven ve tavsiye eden birisi olarak.

Oyla:

cymbella

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Omer
Cihazım
Redmi note 11 p
Konular
1
Kesinlikle, size %100 katılıyorum. Bilerek mi görmezden geliniyor ne yapıyorlar bende anlamıyorum. Hindistan versiyon note 10 prodan bile buna geçtiğime pişman olmuştum bende sizin gibi. Şimdi sattım kurtuldum sıfır global note 10 pro aldım. İsteselerdi bu cihazı gayet güzel yapabilirlerdi fakat böyle bırakmayı tercih ediyorlar anlaşılan. Kendileri bilirler. Ben yine de almak isteyenlere ve düşünenlere bu yaşadığım rezil deneyimi anlatmaktan çekinmeyeceğim, ne kadar xiaomi'yi seven ve tavsiye eden birisi olarak.
Sabah telefonu kaldirip duvara firlattim. Yetmedi yerden aldim bir daha firlattim. İnanilmsz mutluyum. Boyle gerizekali bir telefonu kullanip kanser olmaktan kurtuldum. Yok video sesi kotuymus, yok videolar dropmus. Almayin, aldirmayin.

Oyla:

rafetkaptan

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
rafet
Cihazım
note 11 pro
Konular
0
Arkadaşlar Xiaomi note 11 pro aynı sorun bende de var aşağıya link birakiyorum videodaki sesin kalitesizligine bakın. Örnek isteyenler olmustu linkten net farkedersiniz. Boğuk bozuk acayip bir ses var. Özellikle konser stat gibi yerlerde net anlaşılıyor.

Ayrıca sosyal medyadaki donma drop olaylarına aynı şekilde oluyor.
Napcam bilmiyorum yoksa telefon çok iyi.

Oyla:
Üst Alt