Yardım Redmi Note 11 Pro Plus sıfırlama sonrası "This device is locked" hatası

Samet274

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
samet
Cihazım
note 11 pro+
Konular
1
Telefonum Redmi Note 11 Pro Plus. Sıfırlama sonucunda "This device is locked" hatası veriyor. Mi hesap şifremi yazıyorum kabul etmiyor. Şifreyi değiştirdim yine kabul etmiyor.Couldn't verify Mi account ID. Can't connect to network hatası veriyor şifreyi kabul etmiyor.Başka internete bağlandım yine aynı hatayı veriyor.Şifre bölümüne başka bişey yazdım couldun't mi account ID. Invalid username or password hatası veriyor.Ne yapacağım?Yardım edin.

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
illaki bir yanlıs yapıyorsunuzdur dogru hesabın şifresini yazdıgınızdan emin misiniz ekranın fotografını çekip atarsanız daha fazla yardımcı olabiliriz

Oyla:

note8prosahibi

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkay
Cihazım
Note 8 Pro
Konular
50
Telefonum Redmi Note 11 Pro Plus. Sıfırlama sonucunda "This device is locked" hatası veriyor. Mi hesap şifremi yazıyorum kabul etmiyor. Şifreyi değiştirdim yine kabul etmiyor.Couldn't verify Mi account ID. Can't connect to network hatası veriyor şifreyi kabul etmiyor.Başka internete bağlandım yine aynı hatayı veriyor.Şifre bölümüne başka bişey yazdım couldun't mi account ID. Invalid username or password hatası veriyor.Ne yapacağım?Yardım edin.
Mobil veri ile dener misiniz

Oyla:
Üst Alt