Yardım Redmi Note 11 Pro ağa bağlanılamıyor hatası

Mustilucky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note11Pro
Konular
2
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası 13.0.11 global rom yüklü.
Telefon Modeli Redmi Note 11 Pro
Boot loader Kilidi Bilmiyorum

Hocam merhabalar.

Bir arkadaşım için yazıyorum.

Trendyoldan redmi note 11 pro aldı. miui 13.0.11 global versiyonmuş. kontrol ettik.

Edevletten imei kontrolü yaptık ithalat yoluyla kaydedilen imei yazıyor sanırım onda da sorun yok.

Bu arada cihaz android 11 ile geldi. RGDMIXM kodu yazıyor. Ürün kodunun sonunda g harfi var.

Asıl sorun şu sanki telefona kısıtlama getirilmiş gibi güncelleme kontrol et dediğimizde ağa bağlanılamıyor hatası veriyor sürekli. Bu model için global roma baktığımda ise 13.0.5 var en güncel nasıl 13.0.11 yüklü anlayabilmiş değilim. Mobil ve wifi bağlantısında sıkıntı yok yani telefon normal çalışıyor sadece hiç bir şekilde güncelleme almıyor. dışarıdan rom indirdiğimizde de kabul etmiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası 13.0.11 global rom yüklü.
Telefon Modeli Redmi Note 11 Pro
Boot loader Kilidi Bilmiyorum

Hocam merhabalar.

Bir arkadaşım için yazıyorum.

Trendyoldan redmi note 11 pro aldı. miui 13.0.11 global versiyonmuş. kontrol ettik.

Edevletten imei kontrolü yaptık ithalat yoluyla kaydedilen imei yazıyor sanırım onda da sorun yok.

Bu arada cihaz android 11 ile geldi. RGDMIXM kodu yazıyor. Ürün kodunun sonunda g harfi var.

Asıl sorun şu sanki telefona kısıtlama getirilmiş gibi güncelleme kontrol et dediğimizde ağa bağlanılamıyor hatası veriyor sürekli. Bu model için global roma baktığımda ise 13.0.5 var en güncel nasıl 13.0.11 yüklü anlayabilmiş değilim. Mobil ve wifi bağlantısında sıkıntı yok yani telefon normal çalışıyor sadece hiç bir şekilde güncelleme almıyor. dışarıdan rom indirdiğimizde de kabul etmiyor. Bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olursanız sevinirim. Teşekkürler şimdiden.
Sunucudan güncellemeyi kapatmışlar sanırım

Mustilucky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note11Pro
Konular
2
Hocam miui sitesine baktığımda zaten bu cihaz için en yeni rom 13.0.5 romu. Birkaç yerde daha gördüm bazılarının cihazlarında da bu 13.0.11 romu var ve güncellemeye kapatmışlar. Bu roma sahip kimse güncelleme alamıyor okuduğum kadarıyla

Üst Alt