Çözüldü Redmi note 11 pro açılmıyor

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Redmi note 11 pro cihazım çok geç açılıp kapanıyor uzun zamandır bu akşam cihazı kapattım ama bir daha açılmadı sürekli recovery e giriyor içindekileri nasıl kurtarırım cihazın sadece bootlader kilidi açık başka bir işlem yapılmamıştır IMEI twrp vs her şey orijinal lütfen acil yardım

sivenzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
17
Redmi note 11 pro cihazım çok geç açılıp kapanıyor uzun zamandır bu akşam cihazı kapattım ama bir daha açılmadı sürekli recovery e giriyor içindekileri nasıl kurtarırım cihazın sadece bootlader kilidi açık başka bir işlem yapılmamıştır IMEI twrp vs her şey orijinal lütfen acil yardım
Mi flash dan stock rom at sonra save user data seçeneğini seçin (flashlamadan önce seçin.)Açıldıktan sonra Verilerinizi Yedekleyin Ve Yeniden Rom Atın Yada Sıfırlayın (Rom Atmak Tavsiyemdir.)

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
Şuan hangi sürüm yüklü bilgim yok farklı sürümde her şey silinmez mı. Teşekkürler hocam şimdiden.

sivenzi

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Alperen
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
17
Şuan hangi sürüm yüklü bilgim yok farklı sürümde her şey silinmez mı. Teşekkürler hocam şimdiden.
Global Yükleyin Bence. Romu Flashlamadan Önce Save User Data Seçeneğini Seçin Sonra Flashlayın Verileri Yedekledikten Sonra Mı Flashtan Tekrar Aynı Romu Atın Ama Clean User Data Seçeneğini Seçin (Oluşabilecek Veri Kaybından Sorumlu Değilim.)

nyzcmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
hocam Telefonunuz yurtiçi cihaz mıydı? naptınız verilerinizi kurtarabildiniz mi? beni bilgilendirirseniz sevinirim. Ayrıca açtığım konuya da göz atabilirsiniz zahmet olmazsa.

nyzcmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
telefonu sıfırlayacağım artık son çare olarak ama sizin mesajınızı bekliyorum :)

ilyas1212

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ilyas
Cihazım
oneplus 9R
Konular
10
kardeşim tek çare sıfırdan yazılım ve her şey silindi gitti maalesef.

nyzcmn

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
niyazi
Cihazım
note 11 pro
Konular
1
kardeşim tek çare sıfırdan yazılım ve her şey silindi gitti maalesef.
harbi mi? Tüh ya çok üzüldüm. Valla bir haftadır falan çare arıyorum, herkes WİPE DATA yapacaksın dedi. En son sizi görünce hem model olarak hem de durum olara ken yakın siz vardınız. sizden haber bekledim. yarın sıfırlamaya gideceğim o zaman. Ama benim anlamadığım şu benim yazılım atmama gerek yok sanırım. WİPE DATA ile açılırmış cihazım öyle diyorlar.
Sizde nasıl oluştu bu sorun?

Üst Alt