Soru Redmi Note 11 Pro 5G alınır mı?

mek38

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mi 10
Konular
1
Merhaba iphone 6 kullanıcısıyım kayıt masrafları yüksek olduğundan bu işe girmek istemiyorum(amiral gemi telefon almak gibi) bu telefon beni mutlu edermi Redmi Note 11 Pro 5G Graphite Gray 8GB+128GB fiyat 280 EUR=5425 TL sanırsam IMEI işlemi yapılıyor yada başka bir öneriniz var mı?

muhammedozby

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Özbay
Cihazım
Redmi 5 plus
Konular
2
IMEI kayıt ücreti verirsen tamam ama gerek yok o zaman da yurt dışına. IMEI işlemlerinde diğer yöntemleri de unut gitsin.

Alma derim çünkü hem benim tel güncelleme almadığı için ben sıkıntılar yaşadım. Tema uygulamasını google play virüs olarak algıladı. Bir tane illet uygulama var o uygulama launcher uygulamasını güncelledi, ayarlarım gitti. Sonrasında farklı launcher yükleyince gezinme hareketleri çalışmıyor. (yandan içe kaydırarak geri gitme vs.)

MIUI RE-ZA-LET benim için. Redmi note 5 kullandım 4-5 yıl aşırı memnundum. Onun etkisi ile aldım. Şimdi hiç memnun değilim :mad:. MIUI icon silince bi ses çıkarıyor o iyiydi haha--.

ROM atana kadar sıkıntı yaşadım. Sıkıntılarım ROM ile çözüldü. ROM ise kararlı vs. değil. Anlamıyorsan şu anda ROM işlerine hiç girme.

Tek artısı kamerası. Kamera güzel. Kameraya laf yok. Kameraya laf edeni ısırırım. Tamam ısırmam ama kamera iyi yani. Gerisi benim için kötü oldu.

koza-han

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
kozyy
Cihazım
redmi note 9
Konular
19
Hiç bulaşma kafayı yersin :D

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Bence güzel telefon bende ıphone 7 plus kullanıyorum artık daha iyi bir telefona geçme vakti geldi.Tabi en iyisi bu değil ama malum ekonomide alınabilecek en iyi cihaz diye düşünüyorum.67w hızlı şarj 5000 batarya Amoled ekran 108 mp kamera ve 5g daha ne olsun ki :)

Reiyzen

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sercan
Cihazım
Redmi
Konular
0
Bence güzel telefon bende ıphone 7 plus kullanıyorum artık daha iyi bir telefona geçme vakti geldi.Tabi en iyisi bu değil ama malum ekonomide alınabilecek en iyi cihaz diye düşünüyorum.67w hızlı şarj 5000 batarya Amoled ekran 108 mp kamera ve 5g daha ne olsun ki :)
Ben geçen amazondan aldım çok iyi telefon. Kamera içinse her firma yazılım ile yükseltiyor. Gerçekçiliği yok yani

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24
Ben geçen amazondan aldım çok iyi telefon. Kamera içinse her firma yazılım ile yükseltiyor. Gerçekçiliği yok yani

Benim için kamera önemli değil günü rahat çıkarsın birde sorun yaşamıyım yeter.Almayı düşünüyorum zaten tasarımı hoşuma gitti ama note 10 aklımı karıştırdı.

joker80

Why so seriously?
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bahadır
Cihazım
Red mi note 8
Konular
6
Bende note 10 pro ile note 11 pro arasında kaldım

Enigmatic

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enigma
Cihazım
iPhone 13 Pro
Konular
0
Redmi Note 11 Pro 5G kod adı veux, bu cihaza şu an imei repair yapılamıyor maalesef.

POVAC

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ertaç
Cihazım
Iphone 7 Plus
Konular
24

Solopilot55

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Melikşah
Cihazım
Note 9s
Meslek
Uçak Bakımcı
Konular
1
Arkadaşlar selamlar bir gelişme var mı acaba? bende Note 11 Pro Almayı düşünüyorum ve ilk yurtdışı cihazım olacak IMEI nasıl arttirabilirim yada güncelleme alır mı? Guncelledikten sonra IMEI silinir mi bunlar hakkında bilgisi olan arkadaşlar beni aydınlatabilir mi acaba?

Üst Alt