Rom Redmi Note 11 Pro 4g (Viva) Stabil Hyper OS 1.0.2.0 Butterfly Edition rom

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Herkese Hayırlı Ramazanlar Sizlere Stabil ve Sorunsuz Redmi note 11 Pro 4g Viva Modeli için Hyper Os mod Sürümünü Paylaşacağım 2 haftadır Kullanmaktayım Sorunsuz Aşırı Akıcı Bir Rom Olduğunu Söylemek İsterim

Rom İMG Dosyaları Link

Kurulum Dosyası Link

Kurulum Sonrası TürkçeDil_120hzFix_Root İçin Magisk apk Ve Gerekli boot.img dosyası

Öncelikle Bootloader Kilidinizin Açık Olması Gerekmektedir Ayrıca Benim Cihazımda Direnç Kayıtlı İmei İşlemi Yapılmıştır. Direnç Değişmemiş Cihazların İmeileri Uçmaktadır Bilginize
Cihazınızın Direnç Değişimi İmei Repair işlemi Yapılmışsa başlayabiliriz...

Miui V14.0.5.0.TGDEUXM (eea,global,indo) Yüklemeniz Gerekir Güncel Enson Fastboot romu indirip cihaza kurmanız gerekir

daha sonra paylaşacağım Tek linkten 2 adet dosyayı 1.(butterfly hyper img dosyaları).rar 2.(HYPER OS MOD BY BUTTERFLY_Kurulum Dosyaları).rar bu iki dosyayı indirip masaüstünde rardan çıkarmanız gerekiyor

butterfly hyper img dosyaları.rar dosyasında bulunan boot.img, mi_ext.img, product.img, system.img, system_ext.img
bu 5 adet img dosyalarını (HYPER OS MOD BY BUTTERFLY_Kurulum Dosyaları) içerisine sürüklüyoruz daha sonra cihazınızı Fastboot Moduna Alıyoruz

Cihazı Fastboot moduna Aldıktan Sonra Usb ile Pcye Bağlıyoruz ve Kurulum Dosyası içerisinde Bulunan (Flash mod hyper os cn).bat Dosyasına Tıklıyoruz Ve Kurulum Otomatik Başlıyor Yaklaşık 5 dk sürüyor Rom Kurulduktan Sonra Cihaz Otomatik Açılıyor İlk Açılış Süresi 1 2 dk Sürüyor

--Kurulum Sonrası--

1-Rom Cin Sürümü Olduğu İçin Sadece Çin ve İngilizce Dilleri Mevcuttur Magisk Kurup Aşağıda Paylaşacağım Türkçe Dil Paketini Magiskten Flashlamanız Gerekir Flashlayıp Yeniden Başlatınca Ayarlara Language Yazıp Cihaz Dilini Türkçe Yapabilirsiniz

2-Rom Port Olduğu İçin Ayarlarda 60-90 Hz ekran Yenileme Hızları Mevcuttur 120 hz için Aşağıda Paylaştığım 120hzFix modülünü Magiskten Flashlayıp Cihazı Yeniden Başlatın Daha Sonra Ayarlardan 120 yi seçince Sorun Çözülüyor

3-Çok Sorunsuz Rom Debloat Yaptım Sorunsuz Açıldı Magisk Yükledim Sorunsuz Kuruldu Çökme , Mi Yazısında Takılma , Bootlop Sorunu Yaşamazsınız

4- Magisk Kurulumu İçin YukarıdaPaylaştığım Kurulum Sonrası Gerekli Dosyalar İçerisinde Bulunan boot.img dosyasını cihazın dahili hafızasına aktarın daha sonra Magisk delta.apk dosyasını cihaza kurun daha sonra magisk uygulamasını açın Magisk Yükle kısmına Tıklayın ilk sıradaki Bir Dosya Seçin Ve Yamalayına Tıklayın dahili hafızadan boot.img dosyasını seçtikten sonra Hadi Gidelime Tıklayın Ve Boot Kuruluma Başlıyacak Yaklaşık 30 sn Sürüyor Kurulum Bitince App Done Yazısı Çıkacak Dahili Depolamada Download Klasörüne Yeni Magisk_patched-27001.img Adında Dosya Olacak ismini boot olarak değiştirin daha sonra Adb Minimal İle Cihazı Fastboot Moduna Alıp fastboot flash boot boot.img yazıp enter yaptıkran sonra magisk dosyası cihaza yüklenmiş oluyor ve güç tuşu ve ses tuşuları yardımıyla cihazı fastboot modundan çıkarıyoruz ve Telefon açılınca magisk uygulamasına Giriyoruz Magisk Yüklenmiş Oluyor Yüklendikten Sonra Türkçe Dil ve Ekran 120Fix Dosyalarını Flashladıktan Sonra Yeniden Başlatıyoruz Ve Kaşınızda Aşırı Akıcı Sorunsuz Perfect Hyperos Viva Romu Güle Güle Kullanın

Magisk Kurulumu Vidyosu
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız

Ekli dosyalar

• Screenshot_2024-03-27-23-58-37-258_com.android.settings [miuiturkiye.net].jpg
    Screenshot_2024-03-27-23-58-37-258_com.android.settings [miuiturkiye.net].jpg
    152,4 KB · Görüntüleme: 13

AhmetFarukTarhan

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Ahmet Faruk
Cihazım
Poco X3 NFC
Konular
3
Eklemeyi Unuttum Merak Edenler İçin Rom İçerisinde Google PlayStore Mevcuttur

NFC Çalışmamaktadır. Tek sorun Budur Benim Gibi Nfc Kullanmayan veya senede 1 kez İhtiyacı Olan Biri için Açıkcası Pek Sorun Değil

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149
Elinize sağlık. Nfc yi aktif kullanan biri olmadığım için benim açımdan da çok büyük bir sorun değil. Paylaşımınız için teşekkürler..

Üst Alt