MIUI 13 Redmi Note 11 Pro 4G viva – Endonezya Kararlı V13.0.6.0.SGDIDXM

m.özkan1414

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
373
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
  1. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
  2. Aynı romun bir önceki sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
  3. Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
  4. Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Bilgilendirme
Bu sürüm Mi Pilot sürümdür. Yükleme sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.

halidyigit

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halid
Cihazım
Mı 10 lite 5G
Meslek
Ekip üyesi
Konular
17
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.
Güncelleme ve Kurulum Talimatları
  1. OTA yolu ile yazılımın size ulaşmasını bekleyebilirsiniz.
  2. Aynı romun bir önceki sürümündeyseniz Ota indirme bağlantısını kullanarak geçiş yapabilirsiniz.
  3. Aşağıda bulunan Recovery indirme bağlantısı üzerinden zip uzantılı dosyayı indirip Twrp / Install menüsünden dosyayı göstererek yükleyebilirsiniz.
  4. Cihazınızın Bootloader kilidi açık ise Fastboot indirme bağlantısı üzerinden ilgili dosyayı indirip MI Flash yazılımı ile cihazınıza yükleyebilirsiniz.

Bilgilendirme
Bu sürüm Mi Pilot sürümdür. Yükleme sırası ve sonrasında oluşabilecek sorunlardan dolayı Forum ve Forum Yöneticilerimiz sorumlu tutulamaz.
Emeğinize sağlık

Cmrtrgl

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi a2
Konular
10
Bu 13.0.6.0 sürümünü bi önceki sürüm olan 13.0.5.0 romunun boot.img dosyasıyla rootlayabilir miyim.

2201116TG cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Üst Alt