Çözüldü Redmi Note 11 MIUI 12.5 Port Rom var mı?

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
EU 13.0.6 A11
Telefon Modeli
Redmi Note 11
Bootloader Kilidi
Açık
Geçen gün Xiaomi 12T den Redmi Note 11e portlanmış bir yazılım kurdum gayet güzeldi ama miui 14'tü. Cihaz miui 13 ile çıktı biliyorum ama başka bir cihazdan portlanmış miui 12.5 port rom bulunuyor mu cihaz için. Bakındım ama bulamadım belki bilen vardır dedim.

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam android sürümüne bağlı değil 12.5 her zaman 13ten daha hızlıdır
Ben de o şekilde düşündüğüm için şu an kendi cihazımda 12.5.10 kullanıyorum da port romlar sağlıklı olmuyor zaten çok o bakımdan elinizdeki en iyi ihtimal a11 miui 13 onu kastettim.

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam bahsettiğim romu buldum. Videoyu gördüğümü söylediğim telegram sayfasında buldum port rom olarak paylaşılmış ve gerçekte çok güzel romlar varmış bu cihaz için telegram sayfasına bakarken gördüm 200-300 arası port rom var. Bu arada rom MIUI CN Lite 12.5.19 Dev sürümmüş. Şimdi iniyor malum biliyorsunuz internetimin hızını biraz uzun sürer inmesi.

Oyla:
Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam bahsettiğim romu buldum. Videoyu gördüğümü söylediğim telegram sayfasında buldum port rom olarak paylaşılmış ve gerçekte çok güzel romlar varmış bu cihaz için telegram sayfasına bakarken gördüm 200-300 arası port rom var. Bu arada rom MIUI CN Lite 12.5.19 Dev sürümmüş. Şimdi iniyor malum biliyorsunuz internetimin hızını biraz uzun sürer inmesi.
Hocam rom sağlammı araştırdınızmı güvenilirmi?

Oyla:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
13 Ultra
Konular
155

Hocam romu bir deneyin, sağlam ise konu açıp paylaşırsanız seviniriz belki sizin gibi arayıpta bulamayanı vardır.

Oyla:

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Ozelden atarmisin linkini

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam romu bir deneyin, sağlam ise konu açıp paylaşırsanız seviniriz belki sizin gibi arayıpta bulamayanı vardır.
Tamamdır hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam deniyim bi stabilse kurun

Hocam twrpde error 1 hatası aldım yüksek ihtimal twrpden kaynaklı. Kurulum videosunda ofox ile kuruyorlardı. Yarın ofox ile deneyip sonucu belirtirim burada.

Son düzenleme:
Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Hocam ben size bu telegram kanalının linkini atayım yarın romlar cidden seç beğen al şeklinde. MIUI tabanlı yüzlerce rom var, birsürü aosp rom var. Gerçekten romlar internette gördüklerimizle sınırlı değilmiş. Telegram kanallarına bakmak gerekiyormuş.

Oyla:

ziko876

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Zikow
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Yok
Konular
5
Hocam ben size bu telegram kanalının linkini atayım yarın romlar cidden seç beğen al şeklinde. MIUI tabanlı yüzlerce rom var, birsürü aosp rom var. Gerçekten romlar internette gördüklerimizle sınırlı değilmiş. Telegram kanallarına bakmak gerekiyormuş.
Olsun hocam atın siz ben bakarım

Oyla:

emirhanyaglici

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emir
Cihazım
Redmi Note 11
Konular
92
Olsun hocam atın siz ben bakarım
Hocam romu kuruyorum şuan. Twrpde hata verdi orangefox ile kuruyor. Biraz test edeceğim stabilse konu açacaığım

Evet rom hata verdi. Mi logosundan sonra fastboota atıyor.

Oyla:
Üst Alt