Çözüldü Redmi Note 10S

yusufislam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
İyi akşamlar hocalarım. Sormak istediğim bir kaç şey var. Xiaomi Redmi 10S aldım ama arama ve sms uygulaması çok kötü bunların alternatifi yok mu ? İnternetten baktım endonezya romu attıklarında kendi uygulamaları geliyor ama benim telefonum yurtdışı telefonu rom atıldıktan sonra imei atma problemi olur mu ? Adımsayar uygulaması yok mu bu telefonda ? Telefon sürümü 13.0.12 yardımcı olursanız sevinirim. Tekrardan iyi akşamlar.

Çözüm
endonezya romu yüklenirse evet kendi uygulamarı gelir imei düzgün yapıldıysa sorun olmaz adımsayar konusunda bilgim yok
bootloader kilidi açıksa "açık oldugu nasıl anlasılır telefonu yeniden başlatın ilk açıldıgında redmi logosu ve ön kamera altında açık kilit işareti vardır "
endonezya rom
bu romu indiriyorsunuz "
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
" bu video da ne yapılıyorsa aynısını yapıyorsunuz
mi flash lazım "Mi Flash Tool v20220218 – Xiaomi Tools" mi flash link i

burhan0660

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
burhan
Cihazım
mi max 2
Konular
26
endonezya romu yüklenirse evet kendi uygulamarı gelir imei düzgün yapıldıysa sorun olmaz adımsayar konusunda bilgim yok
bootloader kilidi açıksa "açık oldugu nasıl anlasılır telefonu yeniden başlatın ilk açıldıgında redmi logosu ve ön kamera altında açık kilit işareti vardır "
endonezya rom
bu romu indiriyorsunuz "
Medyaları görmek için kayıt olmalısınız
" bu video da ne yapılıyorsa aynısını yapıyorsunuz
mi flash lazım "Mi Flash Tool v20220218 – Xiaomi Tools" mi flash link i

Oyla: Çözüm

yusufislam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yusuf
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
4
hocam şuan imei atılmadı yeni 1 haftadır aldım telefonu şuan ben bu romu yüklersem daha sonra imei yükleme için problem oluşturur mu ? Rom yükleme işi daha önce hiç yapmadım acemiyim bu videodaki gibi yaparsam ileride herhangi bir problem yaşar mıyım ve yaşarsam daha sonra geri alınabilinir mi bu işlemler.

Üst Alt