Recovery Redmi Note 10s TWRP 3.5.2 (Beta 5)

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Şimdi Denedim Senin İçin Çalışıyor Sorun Yok.dosya yöneticisi ile System media boot.mp3 açılış sesini sildim
Nasıl Kurdunuz 1.2 yaz Hatayı Söylerim
konuyla alakalı değil ama sizin açtığınız konuda yazılımla bootloader kaldırma işlemini miui13 olan bir note10s te yaptım hocam .Kilit açıldı fakat telefon her başlangıçta dm-verity hatasıyla açılıyor. Burdaki dm verity kodu orda işe yarar mı acaba

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
konuyla alakalı değil ama sizin açtığınız konuda yazılımla bootloader kaldırma işlemini miui13 olan bir note10s te yaptım hocam .Kilit açıldı fakat telefon her başlangıçta dm-verity hatasıyla açılıyor. Burdaki dm verity kodu orda işe yarar mı acaba
Merhaba
MIUI 13 Denemedim Açılacağını Biyorum.Tahminimce Bu Hata Telefonda Yazılım değişikliklerini yapmaya çalışıldığı ve işletim sistemi güvenliğinin Güvenli Olmadığını Durumlarda, doğrulama hata mesajı Vermiş.Kilit Açıldıysa Hangi Romu Yüklediysen Onun Fastboot Romunu Yeniden Yüklemeyle
Tahminimce Düzelmesi Gerek Önemli Verilerin Varsa Yedekleyip Denermisin.Düzelirse Buraya Yazabilirsin

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
Merhaba
MIUI 13 Denemedim Açılacağını Biyorum.Tahminimce Bu Hata Telefonda Yazılım değişikliklerini yapmaya çalışıldığı ve işletim sistemi güvenliğinin Güvenli Olmadığını Durumlarda, doğrulama hata mesajı Vermiş.Kilit Açıldıysa Hangi Romu Yüklediysen Onun Fastboot Romunu Yeniden Yüklemeyle
Tahminimce Düzelmesi Gerek Önemli Verilerin Varsa Yedekleyip Denermisin.Düzelirse Buraya Yazabilirsin
Aynen hocam bende öyle düşünüyorum .Miui13 normal yolla bootloader açılmadığını anladı ve böyle uyarı verdiriyor. 12.5.16 kuracam birazdan.Sonucu buraya yazarım teşekkürler

Üst Alt