MIUI 12.5 Redmi Note 10S (Rosemary) EEA Avrupa Kararlı Rom V12.5.16.0.RKLEUXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam bu BNY model olanında NFC var. Peki bu sürüm globalmi. Telefonu yeni aldım
Merhaba
Hayırlı Olsun Evet BNY Modelini Almışsın NFC Var Global Rom Değil.EEA Avrupa Rom Global Romla Aynı Sayılır.

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Merhaba
Hayırlı Olsun Evet BNY Modelini Almışsın NFC Var Global Rom Değil.EEA Avrupa Rom Global Romla Aynı Sayılır.

Sağolun hocam o zaman anladığım sizin not 10 S ile ilgili açtığınız konulardaki kilit açma recovery ve rom yükleme işlemlerini dikkat ederek yükleyebilirim diye biliyorum

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Sağolun hocam o zaman anladığım sizin not 10 S ile ilgili açtığınız konulardaki kilit açma recovery ve rom yükleme işlemlerini dikkat ederek yükleyebilirim diye biliyorum
Önemli Değil Önce Driveri Yüklersin Sonra Bootloader Kilidini Açarsın Bunları Yaptığında İstediğin Resmi Romu Yüklersin
Twrp Recoveryle Uğraşma Bu Telefonda Çalışan Custom Rom Yok

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Excalabur hocam sayenizde telefonda EEA rom yüklü olduğunu öğrendim. Mi sitesinde ürün kimlik sorgulamasında resmi uluslararası sürüm olduğu yazıyor. Telefonun kendisi globalmi çinmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bide bu custom rom olmayışı iyi olmamış. Not 9 proda romdan roma gezmek baya insanı bezdiriyor belki bu sayede biraz kafa dinleriz. Kilit açıldıktan sonra endonazya romunu kurayım diyorum. Sizin bi öneriniz varmı endonazya rommu veya global rommu kullanayım tabiki Xiaomi arama uygulaması tercihimdir. Ama İki rom arasında kamerası hızı vs hangisi daha iyi onu öğrenmek istedim. Tabi deneyimleyip görmek lazım.illaki tecrübe lazım

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-05-11-10-04-38-033_com.android.chrome.jpg
    Screenshot_2022-05-11-10-04-38-033_com.android.chrome.jpg
    216,5 KB · Görüntüleme: 3
Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Excalabur hocam sayenizde telefonda EEA rom yüklü olduğunu öğrendim. Mi sitesinde ürün kimlik sorgulamasında resmi uluslararası sürüm olduğu yazıyor. Telefonun kendisi globalmi çinmi
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Bide bu custom rom olmayışı iyi olmamış. Not 9 proda romdan roma gezmek baya insanı bezdiriyor belki bu sayede biraz kafa dinleriz. Kilit açıldıktan sonra endonazya romunu kurayım diyorum. Sizin bi öneriniz varmı endonazya rommu veya global rommu kullanayım tabiki Xiaomi arama uygulaması tercihimdir. Ama İki rom arasında kamerası hızı vs hangisi daha iyi onu öğrenmek istedim. Tabi deneyimleyip görmek lazım.illaki tecrübe lazım
Merhaba
Ben Telefonu Aldığımdan Beri Hep Endonezya Romunu Kullandım.Nedeni Dolu Google Uygulamaları Yüklü Olmadığından.Ve Arama Kayıt Olduğundan
Bütün Resmi Romların Aralarında Stabilize Olarak Fark Yoktur Sadece Uygulamalar Bölgeye Göre Yükleniyor
Ayrıca Kendim Resmi Romu Özellleştirdim Endonezya Romu Kuracaksan Benim Yeni Açtığım Konuyu Oku İstersen Kurarsın
MIUI 12.5 - Redmi Note 10S Endonezya V12.5.8.0 Özelleştirilmiş Resmi Stock Rom

Endonezya ve Taiwan Romlarında MIUI'nin Kendi Kişiler.Telefon.Mesaj.Ve Takvim Uygulamaları Yüklü Gelir.Telefon Kayıt Özelliği Vardır
Diğer Bütün Resmi Romlarda Google Kişiler.Telefon.Mesaj Ve Takvim Uygulamaları Vardır.Telefon Kayıt Özelliği Yoktur

Son düzenleme:

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular
5
Excalabur hocam ne yaptıysam miflash telefonu görmedi. Driverları yükledim not 9 pro cihazı denedim gördü S10 cihazı görmedi beceremedim. Bende twrp yükleyip endonazya romunu kurdum. Gayet iyi elinize sağlık teşekkürler

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Excalabur hocam ne yaptıysam miflash telefonu görmedi. Driverları yükledim not 9 pro cihazı denedim gördü S10 cihazı görmedi beceremedim. Bende twrp yükleyip endonazya romunu kurdum. Gayet iyi elinize sağlık teşekkürler
iyi yapmışsın Güle Güle Kullan.ama driver sorunu olmadıkça her resmi romu kurarsın pc işletim sistemi kullandığın miflash sürümü vs
kullanıcıdan kaynaklı bu sorunlar

Miuimai

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Ali
Cihazım
S23
Konular