Recovery Redmi Note 10S Otomatik Twrp ve Boot Yükleme Aracı (Beta 5)

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403

Pecaminaso

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Yusuf
Cihazım
RedMi Note 8Pro
Meslek
Operatör
Konular
0
Cihaz şifresini kaldırınca o sorun çıkmadı karşıma Teşekkür ederim. Şuan için tek tıkandığım yer , fastboot erase device 'de failed almam. mtk bypass tool v3 lazım elinizde varsa gönderebilirmisiniz rica etsem?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Cihaz şifresini kaldırınca o sorun çıkmadı karşıma Teşekkür ederim. Şuan için tek tıkandığım yer , fastboot erase device 'de failed almam. mtk bypass tool v3 lazım elinizde varsa gönderebilirmisiniz rica etsem?
Önemli Değil By pass Toll Yenisini Vereyim
Fakat Fastboot Modda erase için mtk bypass tool v3 v4 Çalışmaz Korumayı Kaldırmaz Bunlarla Uğraşmanıza Gerek Yok ENG Romda Koruma Yok
Kurarsanız Fastbootda CMD Silebirsiniz
Rom - Redmi Note 10S Rosemary ENG Rom - Fabrika Yazılımı

jetimam

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
teymullah
Cihazım
redmi not 10s
Konular
0
Önemli Değil By pass Toll Yenisini Vereyim
Fakat Fastboot Modda erase için mtk bypass tool v3 v4 Çalışmaz Korumayı Kaldırmaz Bunlarla Uğraşmanıza Gerek Yok ENG Romda Koruma Yok
Kurarsanız Fastbootda CMD Silebirsiniz
Rom - Redmi Note 10S Rosemary ENG Rom - Fabrika Yazılımı
Hocam konuya dahil oluyorum kusura bakmayın. Ben, eng romda dahi "fastboot erase nvram" ve "...nvdata" komutlarında failed uyarısı aldım. Ancak ücretli bir tool aracılığıyla bootloader kilidini açınca olumlu sonuç alabildim. Birde bi sorum olacak: Redmi note 10s modeline, herhangi bir box olmadan çift IMEI repair yapmamız mümkün mü, yöntemi nedir?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Hocam konuya dahil oluyorum kusura bakmayın. Ben, eng romda dahi "fastboot erase nvram" ve "...nvdata" komutlarında failed uyarısı aldım. Ancak ücretli bir tool aracılığıyla bootloader kilidini açınca olumlu sonuç alabildim. Birde bi sorum olacak: Redmi note 10s modeline, herhangi bir box olmadan çift IMEI repair yapmamız mümkün mü, yöntemi nedir?
Önemli Değil
Öncelikle Bootloader Kildini Açmak İçin Redmi Note 10S Konusunda 2 Tane Unlock Tool Var İkiside % 100 Çalışıyor En az 30.40 Kere Açtım
Birkere Bile Sorun Çıkmadı Tabi Bunu Yapana Göre Değişir Android 12 Rom Yokken Unlock Toollar Vardı Bazı Bilmeyen Arkadaşlar MIUI 13 Android 12 Romda
Açınca Dm Verty Bootloader Hatası Verir. Kişiye Göre Telefona Zarar Verir Diye Önerilmiyor Powewre 1 Kere Basınca Telefon Açılır Android 11 Romunu Tekrar Yükleyince Sorun Kalmaz Bilginiz Olsun Diye Yazdım.Gelelim Repaire Boxla Yapılanı Çıktımı Zannetmiyorum Fakat Telefonun İçini Açıp Drenç Değişmesi Gerek Bildiğim Kadarıyla Sonra Çift Repair Yapılır
Ben Donanımsal Müdahale Yapmadım Hiç Gerek Duymadım İsteyen Arkadaşlarda Ücretli Onarımdan Yaptırabilirler.

IMEI Anlatımı İle İlgili Konular Forumda Yasaktır.
Ücretli Onarımlar

Son düzenleme:

hasangeorge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
redmi
Konular
0
merhaba benim telefonum redmi ekranı gidip gidip geliyor ve açılmıyordu. recorvy kurdum temizlik yaptım şimdide miui ekranında kaldı ne yapabilirim(not: telefon yurtdışı ve imei atılmış durumda).
çözdunmu
bende de aynı msorun var

hasangeorge

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
hasan
Cihazım
redmi
Konular
0
fastboot romu nereden indiricem bide usb hata ayıklama kapalı galiba
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kolayı Var.İstediğin Fastboot Romunu İndir Miflashla Romu Yükle Telefon Açılır.Rom Konularında Gerekli Kurulum Açıklamaları Vardır.
tam olarak ne yapacağım anlamadım

Kolayı Var.İstediğin Fastboot Romunu İndir Miflashla Romu Yükle Telefon Açılır.Rom Konularında Gerekli Kurulum Açıklamaları Vardır.
rom dosyasını tele atamıyorum abi gönderilmiyor

böyle kalıyor abi

Ekli dosyalar

• Ekran Görüntüsü (1).png
    Ekran Görüntüsü (1).png
    162,6 KB · Görüntüleme: 8
Son düzenleme:

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
fastboot romu nereden indiricem bide usb hata ayıklama kapalı galiba

tam olarak ne yapacağım anlamadım

rom dosyasını tele atamıyorum abi gönderilmiyor

böyle kalıyor abi
Bu Forumda Redmi Note 10S Konusunda Onlarca resmi rom var
Fastboot Rom Dosyası telefona atılmaz anladığım kadarıyla hiçbir bilgin yok.rom dosyasını indirip proğramla telefona yüklemen lazım
Yani Daha driver kuracaksın bootloader kapalıysa açacaksın bunları yapmazsan hiçbir işlem yapamazsın
usb hata ayıklamayla işinde yok telefona fsatboot modda rom atılır.Yanlış işlemler yaparsan telefona zarar verirsin

Sahintr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Çağatay
Cihazım
Redmi Note 10S
Konular
1
Rootsuz twrp ile orjnal stock twrp kurulumu arasında ne fark var? Ben mesela sadece efs,modem yedeği alıp çıkacağım. Telefonuma root,rom hiçbir şey yüklenmedi,orjinal miui 12.5.16 var.

Üst Alt