Recovery Redmi Note 10S Otomatik Twrp ve Boot Yükleme Aracı (Beta 5)

Abdullah b. Abdullah

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Abdullah
Cihazım
Redmi Note 4
Konular
2
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Bari Twrp'miz Çıktı Bende Proğram Yapıp Herkes Fastboot Komutlarını Tek Tek Yazmasın.Tek Tıkla İstediğini Kursun Diye Hazırladım
Ayrıca Twrp veya Root İstemeyenler Açılmama Sorunu Yaşayanlar Bu Araç Sayesinde Orjinal Recoveri'yi Boot.img Tekrar Geri Yükleye Bilir.

Buradaki Araçla Neler Yapılır Rom Root Zip Dosyalarını Flaşlamak Yüklemek İçin Kullanılır
Otomatik (Custom) Kullanıcı Twrp Recovery'si Yüklenir.
Otomatik Telefonun Orjinal Stock Boot.img Recovery'si Geri Yüklenir.

İlk Önce Driveri Masa Üstüne Çıkarıp Elle Kurulumu Yapın
Telefonu Kapatıp Fastboot Moduna Alınız

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır

Rootlu Recovery Kurma Telefonu Fastboot Moduna Alın
Twrp1 Rootlu Bat Dosyasını Çalıştırın (Çift Tıklayın) USB Kablosunu Telefona Takın Rootlu Twrp Yüklenince Telefon Yeniden Başlayacaktır.
Telefon Açılınca Yükleme Aracının İçindeki Magisk_23.0.apk Telefona Kurun Artık Root Kurulmuş Olacaktır

Rootsuz Recovery Kurma Telefonu Fastboot Moduna Alın
Twrp2 Rootsuz Bat Dosyasını Çalıştırın (Çift Tıklayın) USB Kablosunu Telefona Takın Rootsuz Twrp Yüklenince Telefon Yeniden Başlayacaktır.
Normal Recovery Yüklenmiş Olacaktır.

Orjinal Stock Boot.img Recovery Kurma Telefonu Fastboot Moduna Alın
boot Bat Dosyasını Çalıştırın (Çift Tıklayın) USB Kablosunu Telefona Takın boot Yüklenince Telefon Yeniden Başlayacaktır.
Orjinal Normal Recovery Yüklenmiş Olacaktır.

Kurulan Recovery

Güle Güle Kullanın..:)

Duyuru!!
Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.

ustam resimdeki sürüm yüklü, bu TWRP'yi yükleyebilir miyim?

Ekli dosyalar

• Screenshot_2023-08-19-15-42-38-876_com.android.settings.jpg
    Screenshot_2023-08-19-15-42-38-876_com.android.settings.jpg
    255,7 KB · Görüntüleme: 10

Lor24

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Remzi
Cihazım
GM 9
Konular
28

Bari Twrp'miz Çıktı Bende Proğram Yapıp Herkes Fastboot Komutlarını Tek Tek Yazmasın.Tek Tıkla İstediğini Kursun Diye Hazırladım
Ayrıca Twrp veya Root İstemeyenler Açılmama Sorunu Yaşayanlar Bu Araç Sayesinde Orjinal Recoveri'yi Boot.img Tekrar Geri Yükleye Bilir.

Buradaki Araçla Neler Yapılır Rom Root Zip Dosyalarını Flaşlamak Yüklemek İçin Kullanılır
Otomatik (Custom) Kullanıcı Twrp Recovery'si Yüklenir.
Otomatik Telefonun Orjinal Stock Boot.img Recovery'si Geri Yüklenir.

İlk Önce Driveri Masa Üstüne Çıkarıp Elle Kurulumu Yapın
Telefonu Kapatıp Fastboot Moduna Alınız

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır

Rootlu Recovery Kurma Telefonu Fastboot Moduna Alın
Twrp1 Rootlu Bat Dosyasını Çalıştırın (Çift Tıklayın) USB Kablosunu Telefona Takın Rootlu Twrp Yüklenince Telefon Yeniden Başlayacaktır.
Telefon Açılınca Yükleme Aracının İçindeki Magisk_23.0.apk Telefona Kurun Artık Root Kurulmuş Olacaktır

Rootsuz Recovery Kurma Telefonu Fastboot Moduna Alın
Twrp2 Rootsuz Bat Dosyasını Çalıştırın (Çift Tıklayın) USB Kablosunu Telefona Takın Rootsuz Twrp Yüklenince Telefon Yeniden Başlayacaktır.
Normal Recovery Yüklenmiş Olacaktır.

Orjinal Stock Boot.img Recovery Kurma Telefonu Fastboot Moduna Alın
boot Bat Dosyasını Çalıştırın (Çift Tıklayın) USB Kablosunu Telefona Takın boot Yüklenince Telefon Yeniden Başlayacaktır.
Orjinal Normal Recovery Yüklenmiş Olacaktır.

Kurulan Recovery

Güle Güle Kullanın..:)

Duyuru!!
Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.
arkadaşlar bunu hangi sürüme kuruyoruz bilen birisi cevap verirse seviniriz şuan mi 14 adnroid 13 kurulurmu kurulmazmı

fevzi2323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fevzi
Cihazım
note 10s
Konular
1
İyi günler. Note10S Telefonumda IMEI sıkıntısı baş gösterince twrp üzerinden IMEI silip, IMEI atmak istedim. Telefonumda şuan güncel MIUI 14 sürümü kurulu. Ben ise ilk sayfadaki TWRP'yi yüklemeye çalıştım ve sanırım sürüm/android farkı olduğundan konudaki TWRP'yi indirip, önce TWRP1 Rootlu'yu kurmaya çalıştım. Telefon Rootlu olmadığı için hata verdi. Ardından TWRP 2 Rootsuz'u kurmaya çalıştım ve failed hatası aldım. Ardından son olarak Orjinal Stock Boot.img'i kurdum ve telefon yeniden başladı. Fakat sürekli Redmi yazıyla açılıp kapanmaya çalıştı. Power ve ses açma tuşlarına basıp recovery menüsüne de ulaşamayınca telefoncuya götürdüm ve anakart yanması meydana geldiğini ve 1800 TL'ye yapabileceğini belirtti. Aynı sorunu birçok forum kullanıcısı da yaşamış. Yazılımsal bir hatadan anakart yanması gibi ciddi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Telefon şuan sürekli Redmi yazısı gelip açılıp kapanma döngüsünde. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
İyi günler. Note10S Telefonumda IMEI sıkıntısı baş gösterince twrp üzerinden IMEI silip, IMEI atmak istedim. Telefonumda şuan güncel MIUI 14 sürümü kurulu. Ben ise ilk sayfadaki TWRP'yi yüklemeye çalıştım ve sanırım sürüm/android farkı olduğundan konudaki TWRP'yi indirip, önce TWRP1 Rootlu'yu kurmaya çalıştım. Telefon Rootlu olmadığı için hata verdi. Ardından TWRP 2 Rootsuz'u kurmaya çalıştım ve failed hatası aldım. Ardından son olarak Orjinal Stock Boot.img'i kurdum ve telefon yeniden başladı. Fakat sürekli Redmi yazıyla açılıp kapanmaya çalıştı. Power ve ses açma tuşlarına basıp recovery menüsüne de ulaşamayınca telefoncuya götürdüm ve anakart yanması meydana geldiğini ve 1800 TL'ye yapabileceğini belirtti. Aynı sorunu birçok forum kullanıcısı da yaşamış. Yazılımsal bir hatadan anakart yanması gibi ciddi bir sorun olacağını düşünmüyorum. Telefon şuan sürekli Redmi yazısı gelip açılıp kapanma döngüsünde. Yardımlarınızı bekliyorum, teşekkürler.
Fastboot gelmiyormu
H.kadioglu

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Forumda yetkili hesabı atlama konuları mevcut deneyin. Halledemezseniz biz uzak bağlantı ile hallederiz. Bencede sorun yazılımsal..

fevzi2323

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
fevzi
Cihazım
note 10s
Konular
1
Forumda yetkili hesabı atlama konuları mevcut deneyin. Halledemezseniz biz uzak bağlantı ile hallederiz. Bencede sorun yazılımsal..
Hocam, ''yetkili hesabı atlama konuları mevcut'' cümlenizi tam olarak anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Tamam mi flash tool ile rom yükle ama bl açık degilmi
Evet açık. Fakat rom yükleme gibi konulara aşina değilim. Bunu nasıl yapabilirim? YouTube üzerinden mi flash tool ile rom yüklemeye çalıştım ama maalesef error hatası aldım. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler.

Ü

Üye silindi 265308

Guest
Hocam, ''yetkili hesabı atlama konuları mevcut'' cümlenizi tam olarak anlayamadım. Biraz daha açabilir misiniz, teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Evet açık. Fakat rom yükleme gibi konulara aşina değilim. Bunu nasıl yapabilirim? YouTube üzerinden mi flash tool ile rom yüklemeye çalıştım ama maalesef error hatası aldım. Nasıl yapabilirim? Teşekkürler.
Rom adını kısaltin rom klasörünü c ye atin alltan clean flash all yapin

Üst Alt