Karşılaştırma Redmi Note 10S - Mi Note 10 Lite Takas olur mu?

mamiyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
2
Kendi cihazım redmi note 10S 6/128 takas edeceğim cihaz mi not 10 lite 6/128 sizce mantıklı bir takas olurmu -/+ larım neler olur

burucu08

Ne olursan ol önce saygılı ol
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Barış
Cihazım
mi 10t, s23
Meslek
Tüccar
Konular
91
İşlemci ve yazılım bazında mi 10 lite iyi ama kimse çıkarı olmadan takas yapmıyor bende telefon al sat yapıyorum yapacaksan dikkat etmelisin yurt içi telefonu yurdisi telefon ile takas etme mesela bunun gibi şeylere dikkat etmen lazım

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Kendi cihazım redmi note 10S 6/128 takas edeceğim cihaz mi not 10 lite 6/128 sizce mantıklı bir takas olurmu -/+ larım neler olur
Wallahi hocam ikiside hemen hemen aynı cihazların birinin diğerinden farkı benim için işlemcisi.
Rom root vs işlerle uğraşıyor iseniz 10 lite elden çıkarmayın. SD işlemciye sahip çünkü.
Yok rom root uğraşmam derseniz. Note 10 s Yeni seri cihaz ama MTK işlemci olduğu için rom root işlerinde pek bir alternatifi yok

mamiyildirim

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Muhammet
Cihazım
Note 6 Pro
Konular
2
Wallahi hocam ikiside hemen hemen aynı cihazların birinin diğerinden farkı benim için işlemcisi.
Rom root vs işlerle uğraşıyor iseniz 10 lite elden çıkarmayın. SD işlemciye sahip çünkü.
Yok rom root uğraşmam derseniz. Note 10 s Yeni seri cihaz ama MTK işlemci olduğu için rom root işlerinde pek bir alternatifi yok
Takas etmeye değermi sizce kamera oyun perfonmas açısından

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Takas etmeye değermi sizce kamera oyun perfonmas açısından
Hocam ikisinide kullanmadım ama SD cihazı tek seçerim ben MTK Sadece düşük bütçeli olarak note 8 proda stabil diğer cihazları muamma

Üst Alt