Rom Redmi Note 10S HeliX-Ui Android 12 Custom Rom

distresx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
2
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhabalar buromu kurmak icin global rommu olmasi gerekli endonezya romda kurulum oluyor fakat acilmiyor tekrardan fastboot rom yuklemek durumunda kaliyorum nasil kurmam lazim ayrintili yazarmisiniz lutfen
ben endonezya miui13 rom kurulu iken fastboot ile sorunsuz yükledim defalarca

erdiburak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
erdi
Cihazım
Note 10S
Meslek
Desinatör
Konular
0
bu romun bir sayfası var mı acaba
Telegramda HelixUi diye aratırsanız var. Ayrıyetten RedmiNote10SIDUpdate diye bir kanal mevcut buralarda sürekli yeni romlar ekleniyor.

ben endonezya miui13 rom kurulu iken fastboot ile sorunsuz yükledim defalarca
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

merhabalar buromu kurmak icin global rommu olmasi gerekli endonezya romda kurulum oluyor fakat acilmiyor tekrardan fastboot rom yuklemek durumunda kaliyorum nasil kurmam lazim ayrintili yazarmisiniz lutfen

Evet bende birçok farklı ülke romundan hatta aosp romlardan geçtim. Hiç bir problem yaşamadım. Giriş ekranı uzun sürüyor ama açılmıyorsa klasöründe boot.img dosyası olur onu tekrar yükleyin düzelir.
Çok sıkıntı yaşıyorsanız herhangi bir resmi fastboot romu indirim clean all seçenegi ile flashlayın daha sonrasında bunu kurun.

raez11

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aydıncan
Cihazım
Mi 9t
Meslek
öğrenci
Konular
2
Rom güzel ama twrp yükleyince Wifi bozuluyor twrp yüklemeden kullanmak istersek bu sefer temalar bozuluyor ister istemez romla birlikte gelen tema düzeltme dosyasını flashlamak gerektiğinden Twrp yüklemek gerekiyor her türlü wifi bozuluyor, CMD ile wifi dosyasını tekrardan flashlasam bile wifi gelmiyor

distresx

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Engin
Cihazım
Redmi Note6 Pro
Konular
2
Rom güzel ama twrp yükleyince Wifi bozuluyor twrp yüklemeden kullanmak istersek bu sefer temalar bozuluyor ister istemez romla birlikte gelen tema düzeltme dosyasını flashlamak gerektiğinden Twrp yüklemek gerekiyor her türlü wifi bozuluyor, CMD ile wifi dosyasını tekrardan flashlasam bile wifi gelmiyor
hocam ben de aynı sorunları yaşadım twrp kullanmadan magisk yükleyebilirsin rehberi mevcut, temayı düzeltmek için magisk modülü de var aynı şekilde twrp olmadan

Arda.hash

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Note 10S
Konular
0
linuxda flaşlamak için
temiz flaş (verileri formatlama user data vb) için son satırdaki # leri silin. (Veriler Silinir).
fastboot flash boot boot.img fastboot flash dtbo dtbo.img fastboot --disable-verity --disable-verification flash vbmeta vbmeta.img fastboot reboot fastboot fastboot flash system system.img fastboot flash product product.img fastboot flash vendor vendor.img fastboot reboot bootloader fastboot flash cust cust.img fastboot flash audio_dsp audio_dsp.img fastboot flash cam_vpu1 cam_vpu1.img fastboot flash cam_vpu2 cam_vpu2.img fastboot flash cam_vpu3 cam_vpu3.img fastboot flash gz gz.img fastboot flash lk lk.img fastboot flash md1img md1img.img fastboot flash preloader preloader_raw.img fastboot flash scp scp.img fastboot flash spmfw spmfw.img fastboot flash sspm sspm.img fastboot flash tee tee.img fastboot flash logo logo.bin #fastboot -w #fastboot erase md_udc fastboot reboot

Üst Alt