MIUI 13 Redmi Note 10S Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKLIDXM İndirme Bağlantıları

eeosman

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Osman
Cihazım
Mi A1
Konular
0
Benim şikayetim yoktu zaten, şimdi de pek fark yok, bazı bloatware uygulamalar gitti, Xiaomi'nin kendi uygulama marketi geldi.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Benim şikayetim yoktu zaten, şimdi de pek fark yok, bazı bloatware uygulamalar gitti, Xiaomi'nin kendi uygulama marketi geldi.
Sormak istediğim şuydu.
Performans yada pilde artı eksi bir değişiklik oldumu?
Mesela 13 e geçtikten sonra takılma vs gibi şeyler yaşadınızmı. Fabrika ayarlarına çekince düzeldi mi gibi gibi.

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
Sormak istediğim şuydu.
Performans yada pilde artı eksi bir değişiklik oldumu?
Mesela 13 e geçtikten sonra takılma vs gibi şeyler yaşadınızmı. Fabrika ayarlarına çekince düzeldi mi gibi gibi.
Senin sorunu naçizane ben cevaplayayım. 13 e geçtiğinizde 12,5 daki akıcılığı beklemeyin. fabrika ayarları da yapsanız bişey değişmiyor. launcherdeki takılmalar, whatsap telegram kesintileri. hatta wifi çekim kalitesi bile sorunluydu. Ben bunca yıldır bunun kadar kötü bir güncelleme görmedim. Sanki test sürümü gibi bir şey. Ben geri döndüm rahatladım telefon kendine geldi resmen. Buradan, forum genelinde yaptığı yardımlar dolayısıyla excalabur hocama teşekkürü bir borç biliyorum. Benim yorumlamam bu kadar. Hayırlı forumlar.

halilgurbuz

Elit Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Halil
Cihazım
Poco X5 Pro 5G
Meslek
Bilişim ırgatı
Konular
196
Senin sorunu naçizane ben cevaplayayım. 13 e geçtiğinizde 12,5 daki akıcılığı beklemeyin. fabrika ayarları da yapsanız bişey değişmiyor. launcherdeki takılmalar, whatsap telegram kesintileri. hatta wifi çekim kalitesi bile sorunluydu. Ben bunca yıldır bunun kadar kötü bir güncelleme görmedim. Sanki test sürümü gibi bir şey. Ben geri döndüm rahatladım telefon kendine geldi resmen. Buradan, forum genelinde yaptığı yardımlar dolayısıyla excalabur hocama teşekkürü bir borç biliyorum. Benim yorumlamam bu kadar. Hayırlı forumlar.
O kadar çok program kuruluki bende.
12.5 e dönmek için acayip üşeniyorum.
Şimdilik 13 versiyonunda kalırım. Yeni gelen güncellemede sorunları çözmez ise (ki bence son alacağı güncelleme olur) 12.5 ile hayatımıza devam ederiz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.

nigtmare

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
uzman
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
O kadar çok program kuruluki bende.
12.5 e dönmek için acayip üşeniyorum.
Şimdilik 13 versiyonunda kalırım. Yeni gelen güncellemede sorunları çözmez ise (ki bence son alacağı güncelleme olur) 12.5 ile hayatımıza devam ederiz. Değerli yorumunuz için teşekkür ederim.
Ben teşekkür ederim hocam Miui 13 ün tek beğendiğim yanı karanlık modda duvar kağıdını puslamıyordu ekran karanlık modda daha aydınlık oluyor.

webnettin

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ali
Cihazım
Redmi Note 10s
Meslek
Bilgi işlem uzmanı
Konular
9
fastboot ne zaman çıkar acaba?

Bilal Yüksel

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Bilal
Cihazım
Redmi not6 pro
Konular
20
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 10S Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKLIDXM​

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1:1:OTA Rom indirme bağlantısı

2:Recovery Rom indirme bağlantısı

3:Fastboot Rom indirme bağlantıs
Bana güncelleme normal geldi miui13 de super duvar kağıtları göremedim. Bu cihazda daha onceki sürumdede görmemştim özel bir ayarmı acmam gerekiyor anlamadım. Niye boyle bilen varmı¿

Ekli dosyalar

• Screenshot_2022-07-04-20-26-12-662_com.android.updater.jpg
    Screenshot_2022-07-04-20-26-12-662_com.android.updater.jpg
    307,9 KB · Görüntüleme: 17

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Bana güncelleme normal geldi miui13 de super duvar kağıtları göremedim. Bu cihazda daha onceki sürumdede görmemştim özel bir ayarmı acmam gerekiyor anlamadım. Niye boyle bilen varmı¿
Bildiğimiz Eski Satürn vs Hareketli Süper Duvar Kağıtları Yok Yani Ayarda Yok Bende Göremedim Zaten Kaldıracaklarını Söylemişlerdi
Okuduğum Bir Haberde.Yeni Birşeyler Eklemiyorlar Aksine Kaldırıyorlar

Üst Alt