Rom Redmi Note 10S dotOS-R-v5.2-arm64-ab-GAPPS-OFFICIAL GSI Rom Otomatik Yükleme Aracı

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Merhaba Arkadaşlar Bir Çok Arkadaşımızın Benden İstediiği Rica Ettiği
Daha Önce Denemek için Kurduğum 3.4 Tane Kurulum Resimlerin Attığım Çok Güzel Rom Kurmak İstiyoruz Hocam
Ama Fastboot Komutları Çok Karışık A.B Nedir Bilmiyoruz İngilizce 1.2 Arkadaşımız Denemiş Başarılı Olamamış Telefon Bootloop'da Kalmış
Telefonu Zor Eski Halıine Getirdim Diyenler vs Bende 1.2 Gün Uğraştım Herkesin Rahatça Kurabilmesi İçin
Uzun Süre Test Etmedim Ona Göre Kurunuz Öyle Kullanıma Engel Bir Sorun Görmedim
Ayrıca Çok Karşık Olan Fastboot Komutları İle Uğraşmadan Tek Komutla Hiç Kafa Yormadan
Otomatik GSI Romunuz Kurulacaktır. İstediğinizi Yaptım Umarım Beğenirsiniz. 🙂

Aynı Zamanda Telefonumuza Kurabildiğimiz İlk Romumuzdur

Fixler Hatalar
Hatalar genellikle PHH ayarlarında işlenir, ancak çözümü olan aşağıdaki hatalara sahip değilseniz, fazla olanlara dokunmayın.
Kablolu kulaklıklar işinize yaramazsa - Phh ayarları > Çeşitli: Kulaklıkları algılamak için alternatif bir yol kullanın ve Ses efektlerini devre dışı bırakın
Parlaklık göstergeniz doğru görüntülenmiyorsa, Leneier parlaklığını açın
Genel olarak 4G bağlantısı ve iletişim ile ilgili bazı sorunlarınız varsa, mobil ağ ayarlarınıza gidin, ISP'nizden yeni bir apn - apn oluşturun ve lte'nin işaretini kaldırın.
Harici arka ışığı düzeltmek için "Alternatif arka ışık ölçeğini zorla" seçeneğini etkinleştirmeniz gerekir.
Bağlı bir Bluetooth kulaklığınız veya kulaklığınız yoksa- A2DP boşaltmasını zorla devre dışı bırakın + Kulaklıkları algılamak için alternatif bir yol kullanın. Ardından, önceden bağlı tüm bluetooth cihazlarınızı kaldırın.

Buradaki İşlemleri Yapabilmeniz İçin Telefonunuzun (BL) Bootloader Kilidi Açık Olması Custom Recovery Olmaması Gerek
İlk Önce Telefonu Kapatıp Fastboot Moduna Alınız Redmi Note 10S Driveri Masa Üstüne Çıkarıp Elle Kurulumu Yapınız.

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır

Kurulum

Dosyayı Masa Üstüne Çıkarınız GSI ROM Dosyanın İçindedir Dosyanın İçindeki GSI Rom dotOS-R-v5.2 Yükle Bat Dosyasın Çalıştırın.
Telefonu Fastboot Moduna Alınız USB Kablosunu PC'Ye Bağlayınca CMD Ekranında İşlemler Başlayacak 3.4 Dakika Sabırla Bekleyin
Telefon 1.2 Kere Kapanacak Fastboot ve Fastbootd Moduna Otomatik Geçecek İşlemleri Yapacak
Bu İşlemler Bitince Araç Kapanacak Telefon Yeniden Başlayacak GSI Rom dotOS-R-v5.2 Romunuz Kurulmuş Olcaktır.

Güle Güle Kullanın.

Duyuru!!
Bu Link 120 Boyunca Gün İndirilmezse Silinecektir.
Drive Ve Yandex Disk Dosyalama Yerim Kalmadığından Mecbur Dosya.co Yükleme Yapacağım Bundan Sonra
Ona Göre İstiyorsanız Bu Konudaki Dosyaları Yedekleyiniz.

Uyarı: Konu MIUI Türkiye'ye Aittir İzinsiz Paylaşılamaz
Verilen Talimatları Eksiksiz ve Doğru Uygulamaktan Kendiniz Sorumlusuz.
Kurulumda Veya Sonrasında Cihazınızda Olabilecek Arızalardan Ben veya MIUI Türkiye Asla Sorumlu Tutulamaz

Son düzenleme:

Skorpi

Don't Worry, Be Happy :-)
Yönetici
Co-Admin
Premium Üye
MIUI Expert
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Cumhur
Cihazım
Mi 11T Pro
Konular
283

Merhaba Arkadaşlar Bir Çok Arkadaşımızın Benden İstediiği Rica Ettiği
Daha Önce Denemek için Kurduğum 3.4 Tane Kurulum Resimlerin Attığım Çok Güzel Rom Kurmak İstiyoruz Hocam
Ama Fastboot Komutları Çok Karışık A.B Nedir Bilmiyoruz İngilizce 1.2 Arkadaşımız Denemiş Başarılı Olamamış Telefon Bootloop'da Kalmış
Telefonu Zor Eski Halıine Getirdim Diyenler vs Bende 1.2 Gün Uğraştım Herkesin Rahatça Kurabilmesi İçin
Uzun Süre Test Etmedim Ona Göre Kurunuz Öyle Kullanıma Engel Bir Sorun Görmedim
Ayrıca Çok Karşık Olan Fastboot Komutları İle Uğraşmadan Tek Komutla Hiç Kafa Yormadan
Otomatik GSI Romunuz Kurulacaktır. İstediğinizi Yaptım Umarım Beğenirsiniz.

Aynı Zamanda Telefonumuza Kurabildiğimiz İlk Romumuzdur

Buradaki İşlemleri Yapabilmeniz İçin Telefonunuzun (BL) Bootloader Kilidi Açık Olması Custom Recovery Olmaması Gerek
İlk Önce Telefonu Kapatıp Fastboot Moduna Alınız Redmi Note 10S Driveri Masa Üstüne Çıkarıp Elle Kurulumu Yapınız.

Aygıt Yöneticisine Girip
Android Yazısına Sağ Tıkla Sürücü Güncelleştir
Bilgisayarımdaki Sürücülere Gözat
Bilgisayarımdaki Sürücülerin Listesini Seçin
Sonraki Disketi Varı Seçin Gözatdan Masa Üstündeki Driveri Gösterin
Klasördeki android_winusb inf Dosyasını Çift Tıklayın Çıkan Uyarıya Eveti Seçin
Kurulunca Android ADB Interface Yazarsa Tamamdır.Artık Sürücü Yüklenmiş Olacaktır

Kurulum

Dosyayı Masa Üstüne Çıkarınız GSI ROM Dosyanın İçindedir Dosyanın İçindeki GSI Rom dotOS-R-v5.2 Yükle Bat Dosyasın Çalıştırın.
Telefonu Fastboot Moduna Alınız USB Kablosunu PC'Ye Bağlayınca CMD Ekranında İşlemler Başlayacak 3.4 Dakika Sabırla Bekleyin
Telefon 1.2 Kere Kapanacak Fastboot ve Fastbootd Moduna Otomatik Geçecek İşlemleri Yapacak
Bu İşlemler Bitince Araç Kapanacak Telefon Yeniden Başlayacak GSI Rom dotOS-R-v5.2 Romunuz Kurulmuş Olcaktır.

Güle Güle Kullanın.

Uyarı: Konu MIUI Türkiye'ye Aittir İzinsiz Paylaşılamaz
Verilen Talimatları Eksiksiz ve Doğru Uygulamaktan Kendiniz Sorumlusuz.
Kurulumda Veya Sonrasında Cihazınızda Olabilecek Arızalardan Ben veya MIUI Türkiye Asla Sorumlu Tutulamaz
Elinize, emeğinize sağlık hocam, paylaşım için teşekkürler

Gesendet von meinem Schajomi mit Tapatalk

ofiyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
note 10s
Meslek
makine müh
Konular
3
Hocam teşekkürler, benim telefon sürekli açılıp kapanıyor boot ekranında ne yapmam gerekiyor.

ofiyy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fatih
Cihazım
note 10s
Meslek
makine müh
Konular
3
fastboot verify vbmeta komutunu uyguladınız mı
Evet hocam uyguladim. Daha sonra dalvik cache yaptim acildi. Bu arada rom auto parlaklık yapmada sikinti yapiyordu, cok inceleyemedim stabilite sorunu oldugu icin Endonezya romuna geri dondum. Kolay gelsin.

tanju6734

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ahmet
Cihazım
huweai
Konular
10
hocam bi sorum olcak benim tel yurt disi bu romu atsam dijital kimligi silinirmi

Azizky

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Aziz
Cihazım
Redmi note 10s
Konular
0
Hocam rom yükleme sonrası telefon kulaklığı görmüyor acaba sizde de böyle bir sorun ortaya çıktı mı?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
hocam bi sorum olcak benim tel yurt disi bu romu atsam dijital kimligi silinirmi
Dijital Kimliği Derken Bu İşlemde IMEI.SeriNo Modeli Vs Silinmez
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Hocam rom yükleme sonrası telefon kulaklığı görmüyor acaba sizde de böyle bir sorun ortaya çıktı mı?
Merhaba Benim Deneyimlediğim Oto Işık Tam Çalışmıyor Ama Ayarla Düzeliyor.Kulaklık Denemedim Romdan Kaynaklı Olur Fix Vs Çıkarsa Dönüş Yaparım Size

Üst Alt