Yardım Redmi Note 10s Bootloop

ohioluohio3131

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
ARDA
Cihazım
SM-A105F
Meslek
ÖĞRENCİ
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Miui 14.0.8
Telefon Modeli
REDMI NOTE 10S
Bootloader Kilidi
Açık
Arkadaslar cihaz hardbrick oldu sanirim redmi yazisi geliyor gidiyor fastboot girmiyor ne yapmam lazim kapanmiyor surekli boyle lutfen acil yardim edin lutfen

excytioum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tamerlan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
9

Hocam ben biraz acemiyim brom mod nedir ve nasil girerim o moda lütfen yazar misiniz?
brom qualcomm edl'i gibi bir nevi acil kurtarma modu. mediatek işlemcilerde bulunur. google drive linki olmasada olur internette mtk bypass auth yazarsanız çıkar. Bu sürücünün bilgisayara git gel yapmasını engelleyecek işlem. Gerisi yukarda belirtildiği rehber gibi hallederseniz sorun çözülür. (sp flash tool gereklidir.)

Oyla:

oguz204

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Oğuz
Cihazım
Note 9
Konular
9
brom qualcomm edl'i gibi bir nevi acil kurtarma modu. mediatek işlemcilerde bulunur. google drive linki olmasada olur internette mtk bypass auth yazarsanız çıkar. Bu sürücünün bilgisayara git gel yapmasını engelleyecek işlem. Gerisi yukarda belirtildiği rehber gibi hallederseniz sorun çözülür. (sp flash tool gereklidir.)
Ben hiç mediatek işlemcili cihaz kullanmadığıdan brom modundan bir haberdim bilmiyordum o yüzden edl yazmıştım öğrenmiş oldum onuda

Oyla:

excytioum

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Tamerlan
Cihazım
Redmi Note 8
Konular
11
Ben hiç mediatek işlemcili cihaz kullanmadığıdan brom modundan bir haberdim bilmiyordum o yüzden edl yazmıştım öğrenmiş oldum onuda
Ne demek hocam estağfurullah. angel~~

Bende buradan sizlerin sayesinde bilmediklerimi öğreniyorum.

Eğer verdiğim linkteki uygulama çalışmazsa indirip bypass auth yapabilirsiniz. Programı çalıştırdığınızda "Smart card not detected" yazarsa yes basın açılacaktır. yok eğer "New update/version is available" yazarsa prgoramı tekrar açın düzelecektir büyük ihtimal.

Açıldığında MediaTek bölümüne girip ”disable auth” butonuna basın ardından telefonu kapalıyken ses aşağı ve ses yukarı tuşuna basılı tutup kabloyu telefona bağlayın.

Oyla:
Üst Alt