Yardım redmi note 10s aod düzgün çalışmıyor

Ardahergul07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Arda
Cihazım
Redmi note 8
Konular
5
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
TR 13.0.1.0
Telefon Modeli
Redmi note 10S
Bootloader Kilidi
Kapalı
Redmi note 10s cihazımda always on display düzgün çalışmıyor. AOD yi açıyorum sorunsuz çalışıyor ekrana bastığında açılıyor bunda hiç sorun yok ama 1 2 gun gecktikten sonra hatta bazen 1 saat geçse de oluyor ben ekrana dokununca açılmıyor. Bu sizde de oluyor mu dener misiniz çünkü yazılımsal bir sorun olabilir

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
Bu yazılımla alakalı bir sorundur, panelinizde sorun olsa ekran hiç açılmaz. Yapabiliyorsanız ya uygulamayı manuel güncelleme yapın, yada romu değiştirmeyi deneyin.

Oyla:

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
aod si bile saçma o cihazın. Always on display sürekli açık ekran demek değil mi .10 sn sonra kapanıyor. Sen tuşa basınca açılıyor .Ne anladım ben o işten.

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
aod si bile saçma o cihazın. Always on display sürekli açık ekran demek değil mi .10 sn sonra kapanıyor. Sen tuşa basınca açılıyor .Ne anladım ben o işten.
şarj nasıl dayansın hocam böyle bir teknolojiye tek tıkla saati bildirimleri vesaire görmeniz için yapılmış bir şey zaten

Oyla:

ofsevim

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
ömer sevim
Cihazım
redmi 2
Konular
13
şarj nasıl dayansın hocam böyle bir teknolojiye tek tıkla saati bildirimleri vesaire görmeniz için yapılmış bir şey zaten
amoledin olayı o zaten siyahlarda led yanmadığı için şarj tüketimi çok çok az . diğer aod lar öyle zaten sürekli açık kalma seçeneği var

Oyla:

tozmen130

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Talha
Cihazım
Note 10S
Konular
20
amoledin olayı o zaten siyahlarda led yanmadığı için şarj tüketimi çok çok az . diğer aod lar öyle zaten sürekli açık kalma seçeneği var
bence kalmaması benim için daha iyi zaten kullanmıyorum ama kişiden kişiye değişiyor demek ki hocam

Oyla:
Üst Alt