Yardım redmi note 10s açılma ekranında kalma sorunu

goksucitak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
göksu
Cihazım
redmi note 10s
Konular
1
Merhaba dün gece telefonumu açık olarak şarja koydum. sabah uyandım ve siyah ekran üzerinde redmi yazısı ve powered by android yazısı sabit olarak duruyor. Daha önce de benzer durum olduğu olmuştu hep manuel format atarak herşeyi baştan yüklemiştim. Acaba format atmadan çözme şansım var mıdır? konu açmadan ilgili yardım konularını okudum ama hangisi benim sorunum emin olamadım. Açmakapatma tuşuna uzunca basınca ekran sönüyor. titriyor tekrar aynı ekran ve yazı çıkıp sabit duruyor. şimdiden teşekkürler

SerseristyLe

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Gökhan
Cihazım
Mi 10 T
Konular
44
Muhtemelen yüklü rom ile alakalı Hocam varyant değişikliğine gidin derim ama bilginiz yoksa bu konuda kısacası şöyle izah edeyim cihazda global rom kurulu ise Endonezya romunu kurun ancak bu işlemler için cihazın boot kilidi açık olmalı veya bypass yöntemi ile yapılabilir tabi ki bypass yönteminin önüne geçilmiş olabilir deneyerek bakmanız gerekiyor

Oyla:

goksucitak

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
göksu
Cihazım
redmi note 10s
Konular
1
Cihazın boot kilidinin açık olup olmadığını cihaz kapalıyken öğrenebilir miyim?
Rom daha önce hiç kurmadım. bilgisayar konusunda bilgiliyim aslında ama telefona hiç girmedim daha önce. Varyanta geçince bu problemler olmucaksa denemekte fayda var

Oyla:

Snowhound1

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Cengiz deniz
Cihazım
REDMİ Mİ 11LİTE
Meslek
YAZILIM
Konular
2
rom atın fastbootta giriyorsa mi flash üzerinden save user data seçeneğini seçerek rom flashlayın veri kaybetmeden cihazınız açılacaktır aski taktirde box ve varsa elinizde veya sp flash tool ile rom atınız

Oyla:
Üst Alt