Tavsiye Redmi Note 10 veya Redmi Note 10S

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Merhaba Arkadaşlar Redmi Not 8 Telefonumu Sattım 1 Haftaya kadar Tabiki Yeni Bir Xiaomi Telefon Almak İstiyorum.Beğendiğim Model Redmi Note 10 İkiside Yurt Dışı Garantisiz
Fakat Redmi Note 10 S Modelide varmış.Fakat İkisinin Arasında Kaldım.Görüşleriniz Benim İçin Önemlidir Sonradan Pişman Olmak İstemiyorum
Ben hep snapdragon Taraftarıyım Kullandığımdan hiç Üzmedi
Meditekler de Zamanında GPS Bağlanma vs sorunlarından soğumuştum
Hiç Oyun Oynuyan Biri Değilimdir
Kamerada Normal Kullanıyorum Bir Takıntım Yok

Kasa Boyutlar Heşey Aynı Tek Fark Aşağıdaki Bileşenler

Redmi Note 10
Qualcomm Snapdragon 678
48 MP Kamera

Redmi Note 10 S
MediaTek Helio G95
64 MP Kamera
NFC

Moderatör tarafında düzenlendi:

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Redmi Note 10S ülkemizde garantili olarak satılmıyor, yurt dışından getirenler satıyor. Bu durumda herhalde Redmi Note 10 için de garantisiz olanını kast ediyorsunuz diye anlıyorum. Öyleyse şunu diyeyim: Redmi Note 10 serisinin Snapdragon işlemcili cihazlarına IMEI kaydı yapılamıyor. Belki hiç yapılamayabilir bile. Bu nedenle Redmi Note 10 serisinden cihaz alacaksanız Redmi Note 10S almanız şart.

MediaTek eski hâlinden çok ileride şu an. Tabi Snapdragon işlemciye göre geride kaldığı noktalar var hâlâ ama alırsanız sizi pişman etmeyecektir diye düşünüyorum.

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Redmi Note 10S ülkemizde garantili olarak satılmıyor, yurt dışından getirenler satıyor. Bu durumda herhalde Redmi Note 10 için de garantisiz olanını kast ediyorsunuz diye anlıyorum. Öyleyse şunu diyeyim: Redmi Note 10 serisinin Snapdragon işlemcili cihazlarına IMEI kaydı yapılamıyor. Belki hiç yapılamayabilir bile. Bu nedenle Redmi Note 10 serisinden cihaz alacaksanız Redmi Note 10S almanız şart.

MediaTek eski hâlinden çok ileride şu an. Tabi Snapdragon işlemciye göre geride kaldığı noktalar var hâlâ ama alırsanız sizi pişman etmeyecektir diye düşünüyorum.
Teşekkürler hocam yorumunuz için
kararım Redmi Note 10
Zaten Redmi Note 10S MediaTek Helio G95 sonu G Gamer Oyun Odaklı bir işlemciymiş onu merak ediyordun kamerada 48 olsun önemli değil
yinede Snapdragon 678 Vazgeçmeme kararı aldım IMEI İçinde bekliyeceğiz Gelişmeleri

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Teşekkürler hocam yorumunuz için
kararım Redmi Note 10
Zaten Redmi Note 10S MediaTek Helio G95 sonu G Gamer Oyun Odaklı bir işlemciymiş onu merak ediyordun kamerada 48 olsun önemli değil
yinede Snapdragon 678 Vazgeçmeme kararı aldım IMEI İçinde bekliyeceğiz Gelişmeleri
Bence gelişme olmayacak IMEI için. Zira şu ana kadar aşamadıkları bir kilit var, bundan sonrası da çok zor. Garantili almanızı tavsiye ederim alacaksanız, pişman olmayın sonrasında.

G serisi oyuncular için değil. G, MediaTek'in bir serisi sadece. G yazıyor diye Gamer diye algılayanlar var sadece. :)

Diyelim ki Gamer'dan geliyor olsun. Oyun oynamak zorunda değilsiniz zaten. Normal kullanımda da sizi memnun eder. :)

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Bence gelişme olmayacak IMEI için. Zira şu ana kadar aşamadıkları bir kilit var, bundan sonrası da çok zor. Garantili almanızı tavsiye ederim alacaksanız, pişman olmayın sonrasında.

G serisi oyuncular için değil. G, MediaTek'in bir serisi sadece. G yazıyor diye Gamer diye algılayanlar var sadece. :)

Diyelim ki Gamer'dan geliyor olsun. Oyun oynamak zorunda değilsiniz zaten. Normal kullanımda da sizi memnun eder. :)
Sağolun hocam ya yine ikilemde kaldım anladım G olayın yani oyun desteği biraz araştırtığımda ve forularda böyle yazıyordu Neyse o kadar önemli değil Artısı vardır elbetde Note 10 S Olunca kamerada 64 MP Çıkyor buda güzel tabiki Gönlüm Note 10 S de Aslında Mediatek Zamanla Performansı düşeceğinden Emin Olamıyorum Yurtdışı Garantisiz alacağım Mecburen En Az 1000 TL ucuz olacağından.Peki meditekin IMEI Olayı Nasıl bir fark yaratır.Teşekkürler

musdi27

Yaşamaya çalışmak...
Emekli Yönetici
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M. Mustafa
Cihazım
Xiaomi 13T
Meslek
Ofis Sorumlusu
Konular
174
Sağolun hocam ya yine ikilemde kaldım anladım G olayın yani oyun desteği biraz araştırtığımda ve forularda böyle yazıyordu Neyse o kadar önemli değil Artısı vardır elbetde Note 10 S Olunca kamerada 64 MP Çıkyor buda güzel tabiki Gönlüm Note 10 S de Aslında Mediatek Zamanla Performansı düşeceğinden Emin Olamıyorum Yurtdışı Garantisiz alacağım Mecburen En Az 1000 TL ucuz olacağından.Peki meditekin IMEI Olayı Nasıl bir fark yaratır.Teşekkürler
IMEI tamiri kolayca yapılabiliyor MTKlı cihazlara. Sorununuz olmaz o konuda. :)

Üst Alt