Yardım Redmi Note 10 Ses Tuşu Fonksiyonunu Değiştirme

kadir.kadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
teknik
Cihazım
oppo reno 2 z
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
ANDROİD 10
Telefon Modeli
REDMİ NOTE 10
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
REDMİ NOTE 10 SES TUŞU FONKSİYONU DEĞİTİRME NASIL YAPILIR YANİ SES İNDİRME TUŞUNA BASINCA MEDYA SESİNİN KISILMASINI İSTİYORUM.
YARDIMCI OLURSANIZ SEVİNİRİM.

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
İlk olarak lütfen mesajınızın tamamını büyük harfle yazmayın, düzenlerseniz sevinirim. Ayarlar altında ses ayarlarına girip, en alt sırada ek yarlara girin, orada ses kontrolü için varsayılan akış ayarını medya olarak değişin. Bu müzik kontrolü için kullanılır. Eğer daha detaylı bir kontrol istiyorsanız, gravity box benzeri bir eklenti gerekmekte, onun için de root ve twrp gerekmekte.

Oyla:

kadir.kadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
teknik
Cihazım
oppo reno 2 z
Konular
1
İlk olarak lütfen mesajınızın tamamını büyük harfle yazmayın, düzenlerseniz sevinirim. Ayarlar altında ses ayarlarına girip, en alt sırada ek yarlara girin, orada ses kontrolü için varsayılan akış ayarını medya olarak değişin. Bu müzik kontrolü için kullanılır. Eğer daha detaylı bir kontrol istiyorsanız, gravity box benzeri bir eklenti gerekmekte, onun için de root ve twrp gerekmekte.
çok teşekürler hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İlk olarak lütfen mesajınızın tamamını büyük harfle yazmayın, düzenlerseniz sevinirim. Ayarlar altında ses ayarlarına girip, en alt sırada ek yarlara girin, orada ses kontrolü için varsayılan akış ayarını medya olarak değişin. Bu müzik kontrolü için kullanılır. Eğer daha detaylı bir kontrol istiyorsanız, gravity box benzeri bir eklenti gerekmekte, onun için de root ve twrp gerekmek

hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum sürekli ama söylediğiniz menüden bulamadım

Ekli dosyalar

• 47e69fa2-4ee0-4968-9a70-4d5e85f55074.jpg
    47e69fa2-4ee0-4968-9a70-4d5e85f55074.jpg
    131,7 KB · Görüntüleme: 9
Son düzenleme:
Oyla:

M.OZKN

Destek Ekibi
Yönetici
Destek Ekibi
Premium Üye
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
M
Cihazım
Xiaomi 13 Ultra
Meslek
Yazılım
Konular
377
çok teşekürler hocam

hocam kusura bakmayın rahatsız ediyorum sürekli ama söylediğiniz menüden bulamadım
Sanırım MIUI sürümünüz yada kullandığınız rom ile alakalı. Ben elimdeki Note 8 Pro' yu biraz kurcaladım Endonezya rom yüklü, ancak bu ayarı bulamadım ne yazık ki. Biraz daha bakınıp çözüm bulursam sizinle paylaşırım.

Oyla:

kadir.kadir

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
teknik
Cihazım
oppo reno 2 z
Konular
1
Sanırım MIUI sürümünüz yada kullandığınız rom ile alakalı. Ben elimdeki Note 8 Pro' yu biraz kurcaladım Endonezya rom yüklü, ancak bu ayarı bulamadım ne yazık ki. Biraz daha bakınıp çözüm bulursam sizinle paylaşırım.
çok teşekür ederim hocam beklicem. bende baya kurcaladım ama bulamadım ilk defa bir telefon özelliği bulma konusunda bu kadar zorlanıyorum

Oyla:

Anaconda1725

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
14
Aynı sorun bende de var siz çözebildiniz mi

Oyla:

Anaconda1725

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Özgür
Cihazım
Xiaomi Mi Max 2
Konular
14
Geliştirici ayarlarından miui optimizasyonunu açın düzeliyor.

Oyla:

ex37

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
İlhan
Cihazım
Mi 11T
Konular
0
Geliştirici ayarlarından miui optimizasyonunu zaten açık ama sorun aynı, ses açma tuşu medya sesine ayarlı, çok saçma...

Volume styles diye bir program indirdim onunla düzeliyor, program ayarlarından kişiselleştir seçeneğinden hangisinin aktif olmasını istiyorsanız onu işaretliyorsunuz fakat programın sürekli arka da açık kalması gerekiyor. Bütün pencereleri kapattığınızda oda kapanıyor ve yine açmak gerekiyor

Oyla:
Üst Alt