MIUI 14 Redmi note 10 pro'yu twrp üzerinden nasıl güncelleyebilirim

Xisp

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Enes
Cihazım
Casper Via V10
Konular
1
merhaba dostlar elimde redmi note 10 pro cihaz var miui 13 kullanıyorum modem olaraksa can hocamın paylaştığı modemi flashladım anlayacağınız üzere yurt dışı cihaz kullanıyorum miui 13 global sürüm şuan ben miui 14 update yapmak istiyorum twrp üzerinden güncelleyeceğim wipe data yapmadan direkt olarak install kısmından güncellersem veri kayıpsız güncelleneceği ve modemin sıkıntısız miui 14 de çalışacağı söyleniyor deneyimlerinizi aktarır mısınız? telefon şuan önemli brick falan olmaması lazım.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
twrp falan neden uğraşıp riske atıyorsunuz normal otomatik güncellemesini yapın geçin. sonra modem yükleyip açın bu kadar

dogansun

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Doğan
Cihazım
Redmi Note 8 Pr
Konular
3
İmeilerinin gitmemesi için, normal güncelleme yapıp sonra modem yüklemek yeterli midir yani?

birGaripYolcu

Düşündüğün gibi yaşarsın.
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Erdal
Cihazım
Xiaomi
Meslek
Mak.Tekn.
Konular
20
Yurtdışı cihazlarda bazı modellerde gidiyor bazılarında gitmiyor gibi olaylar oluyor ama H.kadioglu telefon teknisyenidir. Öyle diyorsa gitmiyordur

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Güncelleme yapılmaması gereken modelde twrp nin bir faktörü olmaz. Bu modele otomatik güncelleme yapılır imei gitmez. İşlemden sonra modem yüklenip açılır. Forumda anlatımları mevcut. Note 10 proda twpnin tek faktörü sıfırlamada imei gitmemesi içindir. Cihazın kendi orjinal recovery si imei bloklarını da silerken twrp bu blokları silmediği için imei gitmez..

Üst Alt