Yardım Redmi Note 10 Pro Whatsapp Sorunu

muzikadami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 10
Konular
2
Merhaba Arkadaşlar,
Telefonu yeni aldım, Redmi note 10 pro 8 gb, 128 hafızalı, kvk garantili telefonum. Whatsapp da görüntülü arama geldi, karşı taraf sesimi duyamıyor. Kendim de eşimin telefonundan denedim, mikrofona elini kapatırsın da ses az gelir ya aynen öyle ses.

Normal aramada hoparlörde denedim, çok iyi olmasa da bu kadar sorun yok.

Ancak bu da görüntülü görüşmek için kötü, kendi yüzünü göstererek bu telefon ile sohbet imkansız, çünkü karşı taraf sizi duymuyor.

Google'da aradım bu şekilde bir şikayet görmedim, bir ayar olabilir mi ?

Kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olur ise sevinirim.

Kübra162855

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Kübra
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Merhaba Arkadaşlar,
Telefonu yeni aldım, Redmi note 10 pro 8 gb, 128 hafızalı, kvk garantili telefonum. Whatsapp da görüntülü arama geldi, karşı taraf sesimi duyamıyor. Kendim de eşimin telefonundan denedim, mikrofona elini kapatırsın da ses az gelir ya aynen öyle ses.

Normal aramada hoparlörde denedim, çok iyi olmasa da bu kadar sorun yok.

Ancak bu da görüntülü görüşmek için kötü, kendi yüzünü göstererek bu telefon ile sohbet imkansız, çünkü karşı taraf sizi duymuyor.

Google'da aradım bu şekilde bir şikayet görmedim, bir ayar olabilir mi ?

Kullanan arkadaşlar bu konuda yardımcı olur ise sevinirim.
Ayni problemi bende yasiyorum yeni aldim cihazi. İade almiyorlar cozumde sunmuyorlar kronik sanirim

muzikadami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 10
Konular
2
Ayni problemi bende yasiyorum yeni aldim cihazi. İade almiyorlar cozumde sunmuyorlar kronik sanirim
Merhaba,
Evet maalesef, tüm görüntülü konuşma platformlarında sorun mevcut.
Telegram, instagram, facebook messenger, tamamını denedim hepsinde karşı taraf sesimi duymuyor.
Bu konu ile ilgili çok şikayet var maalesef, ayrıca bir de sensör sorunu var, telefon kulağımda ekran açılıyor.
Bu sorunda aynı şekilde tüm cihazlarda mevcut sanırım.

krasniy

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
murat
Cihazım
mibox4s
Konular
1
Mi yönetimi what's up google duo ne varsa denedim ya bu sorun nasıl düzelecek telefonu kıracağım sonunda kimse yok mu bu telefona sorun çözecek, yakınlık sensoru sorunlu, ses sorunlu bi çözüm yoksa neden pıyasaya sundfunuz kardeşim

muzikadami

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
serkan
Cihazım
redmi note 10
Konular
2
Mi yönetimi what's up google duo ne varsa denedim ya bu sorun nasıl düzelecek telefonu kıracağım sonunda kimse yok mu bu telefona sorun çözecek, yakınlık sensoru sorunlu, ses sorunlu bi çözüm yoksa neden pıyasaya sundfunuz kardeşim
Maalesef sorunun çözümü yok, benimde elimde kaldı öyle telefon..
Birisine satıp o kişiyi yakmak istemediğimden kullanmaya devam ediyorum, bu sorunlar dışında bildirim sorunuda yaşıyorum.
Telefona 1 saat dokunma bildirim yok, elime alıp kiliti açınca patır patır geliyor her şey. Bu sorun pil optmizasyonu kaynaklı, onu kapatırsamda pil dayanmıyor.
Görüntülü görüşmeleri mecburen kulaklık ile yapıyorum ancak bu şekilde kullanabiliyorum.

halil078

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
halil
Cihazım
8 pro 10 pro
Konular
0
bende çok yaşadım bu sorunu belki başkalarına faydası olur diye yazıyorum. garantiye bile gönderdim, problem yok diye geri döndüler.
Çözüm: telefonun sesini yarısına indirdik ve problem çözüldü. şu anda ses net gidiyor. başka bi problem yaşıyoruz. yine whatsapp. görüntülü konuşmada görüntüm ya açılmıyo yada geç açılıyo.

medracs

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
ismail
Cihazım
mi 10
Konular
13
bu romu kullanıyorum bu sorunları yaşamıyorum.

Ekli dosyalar

• IMG_20221009_215428.jpg
    IMG_20221009_215428.jpg
    89,8 KB · Görüntüleme: 10
Üst Alt