Haber Redmi note 10 pro ve Pro Max Sorunsuz Modem dosyası gece modu ve AI çalışıyor

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
İndirip Note 10 Pro Max (Sweetin) cihaza attım, AI aktif çalışıyor, gece modunda olması gerektiği gibi fotoğraflar çekiyor. Morluk yok. 1080P 60 fps videolarda sorun yok, kameradaki tüm modüller aktif olarak çalışıyor ( klon vs.). WI-FI, şebeke ve bluetooth vs. sorunsuz, hepsi de tıkır tıkır çalışıyor. Yapan arkadaşa ne kadar teşekkür etsem az, eline koluna sağlık.

Forcesser arkadaşımız da cihazı yeni aldı ve IMEI repair sonrası bir kaç konu hakkında soruları vardı, şansına bu modem dosyası çok güzel zamanda geldi. Artık kamera ve sensör sorunu olmadan cihazları kullanmak çok güzel olacak. Bende zaten başından beri bağlantı kopma sorunu yoktu, artık kamerayı da çözdük.

Ayrıca ücretsiz olarak, sadece linkini koyduğunuz yerde adımız geçse yeter diyerek, hiç bir ücret almadan, zart zurt abonelik vs. koymadan herkese açık şekilde paylaşılması ayrı bir krallık.
Bu telefon için ilk modemi yapanda oydu şimdi tüm sorunları çözmüş ve yeniden yayınlamış uzun süre Instagram da iletişim halindeydim bugün bana haber verdi , kontrol ettim sorunsuz idi ben de hemen sitesinin linkini attım gerçekten kral adam

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bu telefon için ilk modemi yapanda oydu şimdi tüm sorunları çözmüş ve yeniden yayınlamış uzun süre Instagram da iletişim halindeydim bugün bana haber verdi , kontrol ettim sorunsuz idi ben de hemen sitesinin linkini attım gerçekten kral adam
Hocam bu arada leventdmc arkadaşımız bundan 1 saat kadar önce Endonezya MIUI 13 Romunu bu modem dosyasıyla denedi ve kamerada yine mor soluk çekme problemleri olduğunu söyledi. Geri kalan herşey sorunsuzmuş. Belki de India cihazı olduğu içindir emin değilim

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Hocam bu arada leventdmc arkadaşımız bundan 1 saat kadar önce Endonezya MIUI 13 Romunu bu modem dosyasıyla denedi ve kamerada yine mor soluk çekme problemleri olduğunu söyledi. Geri kalan herşey sorunsuzmuş. Belki de India cihazı olduğu içindir emin değilim
Benimkide hindistan üretimi ve MIUI 13 var sorunsuz bir şekilde kullanıyorum modem dosyası kurarken error verebiliyor normalde böyle bir sorun olmaması lazım

leventdmc

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Levent
Cihazım
Note 10 Pro
Konular
4
Benimkide hindistan üretimi ve MIUI 13 var sorunsuz bir şekilde kullanıyorum modem dosyası kurarken error verebiliyor normalde böyle bir sorun olmaması lazım
Hocam ben sweetin cihazına, Endonezya romu attım dün gece. Hatta Forcesser arkadaşımızla an be an gelişmeleri paylaştım. Kamera harici her şeyi sorunsuz, orijinal Hindistan romunda sorun yok, fakat ID romda bu sorun oluştu. Bence cihaza tam uyum sağlamıyor farklı romlar onun için diye aklıma geldi. Yoksa orijinal hindistan romunda sweetin cihaza attığımda kamera da dahil herşey sorunsuz.

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Hocam ben sweetin cihazına, Endonezya romu attım dün gece. Hatta Forcesser arkadaşımızla an be an gelişmeleri paylaştım. Kamera harici her şeyi sorunsuz, orijinal Hindistan romunda sorun yok, fakat ID romda bu sorun oluştu. Bence cihaza tam uyum sağlamıyor farklı romlar onun için diye aklıma geldi. Yoksa orijinal hindistan romunda sweetin cihaza attığımda kamera da dahil herşey sorunsuz.
Anladım hocam ona yapılabilecek bir şey yoktur muhtemelen

Emrekrks0

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Emre
Cihazım
Mi9t
Konular
34
Hocam Hangi Romda test ettiniz

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bu modem dosyasını denerken leventdmc hocam ile yaptığımız testlerde şu sonuca vardık. (sweetin) yani Hindistan üretimi olan bir Note 10 Pro Max'iniz varsa, ve Hindistan dışında Endonezya, Global ya da başka bölgeye ait bir MIUI 13'ü bu modem dosyasıyla kurmayı denerseniz, her ne kadar farklı bölgelere ait romlar, Pro Max'e kurulabiliyor olsa da, tam anlamıyla uyumlu olmadığı/olamadığı için muhtemelen kamerada yine problem yaşayacaksınız ama doğrudan MIUI 13 Hindistan romuna sahipseniz kamera vs. size bir sorun çıkarmayacaktır. Global yani (sweet) cihazlar için de, Hindistan romu hariç diğer tüm bölgelerin romunda büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

İlgili modem dosyasını kullanacak olanlar, bunlara dikkat etsinler.

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Bu modem dosyasını denerken leventdmc hocam ile yaptığımız testlerde şu sonuca vardık. (sweetin) yani Hindistan üretimi olan bir Note 10 Pro Max'iniz varsa, ve Hindistan dışında Endonezya, Global ya da başka bölgeye ait bir MIUI 13'ü bu modem dosyasıyla kurmayı denerseniz, her ne kadar farklı bölgelere ait romlar, Pro Max'e kurulabiliyor olsa da, tam anlamıyla uyumlu olmadığı/olamadığı için muhtemelen kamerada yine problem yaşayacaksınız ama doğrudan MIUI 13 Hindistan romuna sahipseniz kamera vs. size bir sorun çıkarmayacaktır. Global yani (sweet) cihazlar için de, Hindistan romu hariç diğer tüm bölgelerin romunda büyük ihtimalle sorunsuz çalışacaktır.

İlgili modem dosyasını kullanacak olanlar, bunlara dikkat etsinler.
Bana sorun yaşadığını yazılımın modem dosyasını gönderirseniz onda da sorunsuz çalışır hale getirebilirim.

Xiton

Premium Üye
Premium Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Uğurcan
Cihazım
M2101K6G
Konular
44
Bana sorun yaşadığını yazılımın modem dosyasını gönderirseniz onda da sorunsuz çalışır hale getirebilirim.
Tam olarak konudaki modem dosyası Hindistan cihazına MIUI 13 Endonezya romu yüklenerek denendi ve kamerada gece modu, mor çekme problemleri oldu

Üst Alt