Yardım Redmi Note 10 Pro Sweet-sweetin rom farkeder mi

AlfaProtagenist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
global 13.0.10
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro sweetin
Bootloader Kilidi
Kapalı
Arkadaşlar redmi note 10 proya rom kurucam telefon zaten 13.0.10 da kalmış güncelleme falan gelmiyor. Bootloader kilidi 2-3 güne açılacak bilgisayara bağladığımda cihazı sweetin olarak görüyor. internetten farklarına baktım birinde nfc var diğerinde yok. ben şimdi buna herhangi bir note 10 pro romu kurabilir miyim sorun yaşar mıyım eu rom kurup deploatlayıp kurmayı düşünüyorum yine arayüz akıcı gelmez ise aosp kurucam. Askere gidicem gitmeden imei atıp sorunları halledeyim dedim.
Yardımcı olursanız sevinirim şimdiden teşekkürler.

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihaz hint model ise global rom kurmayın kamera vb. Sorunlar yaşayabilirsiniz. Custom romlara bir şey diyemem

Oyla:

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
hocam sweetin cihaz için her yöntemi denedim sweet rom sonrası telefon recovery moda düşüyor ücretli destek ile bile bir çözüme ulaşamadık şuanlık en mantıklı çözüm hint romda kalmak gibi gözüküyor yada sweetin cihazlar için bazı romlar var onları deneyebilirsiniz

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Hocam MIUI'da hem EU hem de stock global için cihazınız 108MP kameraya sahipse MIUI 14'de sadece kernel değiştirerek istediğiniz romu kurabilirsiniz. MIUI 12 ve 13'de hiç bir değişikliğe gerek yok kernel uyumlu sweetin ile. Sadece updater-script'den sweet yazısını sweetin yapamanız gerek.
Eğer cihazınız 64MP kameraya sahipse öncelikle kerneli değiştirip sonrasında ise root erişimi ile sweetin tint fix modülünu yüklemeniz gerek. Sonrasında sorunsuz kullanabiliyorsunuz.
Ancak tavsiyem hiç bunlarla uğraşmayıp en sorunsuz şekilde hindistan romunda kalın.

Aosp romlar için hiç böyle bir ayrım yok sweet-sweetin aynı cihaz.

Oyla:

Yuzarsf

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
Yusuf
Cihazım
Huawei
Konular
9
Hocam cihazım 64 MP eu rom için hangi karneli önerirsiniz

Oyla:

pickedusernamesonofa

Premium Üye
Premium Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Burak
Cihazım
Sweet
Konular
14
Arkadaşlar redmi note 10 proya rom kurucam telefon zaten 13.0.10 da kalmış güncelleme falan gelmiyor. Bootloader kilidi 2-3 güne açılacak bilgisayara bağladığımda cihazı sweetin olarak görüyor. internetten farklarına baktım birinde nfc var diğerinde yok. ben şimdi buna herhangi bir note 10 pro romu kurabilir miyim sorun yaşar mıyım eu rom kurup deploatlayıp kurmayı düşünüyorum yine arayüz akıcı gelmez ise aosp kurucam. Askere gidicem gitmeden imei atıp sorunları halledeyim dedim.
Hocam cihazınız hindistan üretimi olduğu için sweet kod adlı cihazın romlarını yüklemeniz sorun yaratabilir. Ya hindistan romunda kalın ya da aosp rom kurun.

Oyla:

Sefadumann

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Sefa
Cihazım
redmi note 10 p
Konular
2
Hocam sakın yapmayın aynı hatayı ben yaptım kamera, hoparlör, çağrı düşmeme gibi sorunlar yaşadım sweet eu romu, kuruncada düzelmedi linageos kurdum tekrardan sweet eu rom kurunca düzeldi

Oyla:

AlfaProtagenist

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Note 8 pro
Konular
1
Peki imei atma konusunda bir sorun yaşar mıyım ilk çıktığında atılmıyordu diye biliyorum. Oneplus 9 pro dan geçtim xiaomi ekosistemine pek hakim değilim. Ve bunun için önerebileceğiniz bir kernel var mıdır. Bir arkadaşım miui dan anlıyor 11t prosu var miui 14 eu kullanıyor sana yapalım dedi onun yardımıyla bu işe girişicem.

Oyla:

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
Peki imei atma konusunda bir sorun yaşar mıyım ilk çıktığında atılmıyordu diye biliyorum. Oneplus 9 pro dan geçtim xiaomi ekosistemine pek hakim değilim. Ve bunun için önerebileceğiniz bir kernel var mıdır. Bir arkadaşım miui dan anlıyor 11t prosu var miui 14 eu kullanıyor sana yapalım dedi onun yardımıyla bu işe girişicem.
AOSP romlarda diag port açmak sorunlu en azından ben bir kaç farklı romda açamadım. imei işlemini miui'da yapmak daha sağlıklı olacaktır.

Oyla:
Üst Alt