MIUI 12.5 Redmi Note 10 Pro (Sweet) - Global Kararlı Rom V12.5.8.0.RKFMIXM İndirme Bağlantıları

Memoland

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Mehmet
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
3
Ben de bıktım bu cihazdan artık geçen arkadaşla konferans görüşmesi yaparken sensör bi gitti gelmiyo ekranı kapadım açtım yarısı geldi filan. Sanırım a52s e geçeceğim geçen mağazada kurcaladım biraz benim cihazın donduğunu farkettim ki incelediğim cihaz a52 idi içinde sd720 90hz ekran olanı s modelinde sd778 120 hz var. Canım cihazı yazılım yapamadığı hiç etti hala eylül güvenlik yaması var neredeyse kasım bitecek ayıptır

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Ben de bıktım bu cihazdan artık geçen arkadaşla konferans görüşmesi yaparken sensör bi gitti gelmiyo ekranı kapadım açtım yarısı geldi filan. Sanırım a52s e geçeceğim geçen mağazada kurcaladım biraz benim cihazın donduğunu farkettim ki incelediğim cihaz a52 idi içinde sd720 90hz ekran olanı s modelinde sd778 120 hz var. Canım cihazı yazılım yapamadığı hiç etti hala eylül güvenlik yaması var neredeyse kasım bitecek ayıptır
Samsung ya da Realme modellerine yönelin hocam Xiaomi Artık bu işi yapamıyor. Cihaz güzel evet ama yazılım berbat Sadece redmiler de değil Mi 11 lerde bile soeunlar devam ediyor.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
A52S güzel seçim.

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
V12.5.9.0 güncellemesi gelmiş.

daekyeol

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Xiaomi Mi 8
Meslek
Öğrenci
Konular
2
Merhabalar. Bunun için ayrı bir konu açmam gerekiyor mu bilmiyorum o yüzden buraya yazayım dedim. Redmi Note 10 Pro cihazımda Tr romu yüklü ve ben onu global roma çevirmek istiyorum. Romu kurmada herhangi bir sorun çıkar mı eğer sorun çıkmazsa kurulumdan sonra kilidi kapatsam sorun olur mu(hindistan romu kurma için de kilidi kapatmak sorun olur mu)

Son düzenleme:

Lucas.Rintaro

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Lucas
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
16
Evet Enhanced gelmiş
Bootloader süresi 110 saat kaldı. Bunu yüklersem büyük ihtimalle sürem uzayacak :(
Riske girmemek için 5 gün bekleyeceğim. Ne şansız adamım ben ya :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Merhabalar. Bunun için ayrı bir konu açmam gerekiyor mu bilmiyorum o yüzden buraya yazayım dedim. Redmi Note 10 Pro cihazımda Tr romu yüklü ve ben onu global roma çevirmek istiyorum. Romu kurmada herhangi bir sorun çıkar mı eğer sorun çıkmazsa kurulumdan sonra kilidi kapatsam sorun olur mu(hindistan romu kurma için de kilidi kapatmak sorun olur mu)
Kilidi kapatırsanız telefon açılmayabilir hocam.

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
Bootloader süresi 110 saat kaldı. Bunu yüklersem büyük ihtimalle sürem uzayacak :(
Riske girmemek için 5 gün bekleyeceğim. Ne şansız adamım ben ya :D
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Kilidi kapatırsanız telefon açılmayabilir hocam.
Yalnız değilsiniz şans konusunda

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
146
En büyük şanssızlığı bu telefonu alarak yaptık zaten :D
Valla ben Alırken Mi 11x yoktu sonradan gelmiş bilseydim direk onu alırdım arasında 30 dolar fark varmış ya Ne güzel Çin romuda var Snap 870 akardık resmen

Üst Alt