MIUI 13 Redmi Note 10 Pro (sweet) Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKFIDXM İndirme Bağlantıları

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Redmi Note 10 Pro (sweet) Endonezya Kararlı Rom V13.0.1.0.SKFIDXM​

Mi Pilot

Daha kesin olmak gerekirse, genel halk için MIUI'nin kararlı bir sürümünü piyasaya sürmeden önce, bu, My Pilot programının bir parçası olan farklı kullanıcılar tarafından önceden alınır. Bu şekilde, bu kullanıcılar herhangi bir sorun veya hata konusunda uyarabilecekler, böylece Çinli akıllı telefon markası son lansmanından önce sorunu çözebilir veya en kötü durumda, çok sayıda arıza nedeniyle tartışmalara yol açmadan önce güncellemeyi felç edebilir.

Güncelleme ve Kurulum Yöntemleri

1:OTA Yolu ile Yazılımın Size Ulaşmasını Bekleyebilirsiniz.Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
2:Aşağıda Bulunan Recovery İndirme Bağlantısı Üzerinden Zip Uzantılı Dosyayı İndirip Sistem Güncelleyici Üzerinden Kurabilirsiniz
3:Cihazınızın Bootloader Kilidi Açık İse Fastboot Romu İndirip MI Flash Yazılımı ile Cihazınıza Yükleyebilirsiniz.

📝Değişiklik günlüğü:
[Sistem]
Android 12 tabanlı kararlı MIUI
Android Güvenlik Yaması Şubat 2022'ye güncellendi. Artan sistem güvenliği.
[Daha fazla özellik ve iyileştirme]
Yeni: Uygulamalar, doğrudan kenar çubuğundan kayan pencereler olarak açılabilir
Optimizasyon: Telefon, Saat ve Hava Durumu için gelişmiş erişilebilirlik desteği
Optimizasyon: Zihin haritası düğümleri artık daha kullanışlı ve sezgisel

Mi Flash Tool

Fastboot Rom Kurulum Rehberi

1-OTA Rom İndirme Bağlantısı

2:Recovery Rom İndirme Bağlantısı

3:Fastboot Rom İndirme Bağlantısı

Son düzenleme:

zoradam

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
emre
Cihazım
xiamoi 6
Konular
14
kurupta deneyen varmi arkadaslar

1emiroglu

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hüseyin
Cihazım
redmi not 10pro
Konular
2
ustam emeğiniz için çok teşekkürler,evet kurdum kullanıyorum ama önemli olan yüklemeden sonra wipe dalvik öceki verileri temizlemek gerekiyor yoksa farklı hatalar oluyor temiz kurulum yapmak faydalı bence bir önceki sürümden hissettiğim farkı proğramlar açılırken biraz daha yavaş birde tarayıcıda sayfayı yukarı aşşağı kaydırırken takılıyor hissi veriyor ama genel olarak fena değil pil olarak bir kaç gün sonra belli olur benim hissettiklerim bu oyun için kullanmadığım için o konuda + veya - bilemiyorum.

yaaplu

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Naci
Cihazım
RedmiNote12pro
Meslek
Grafik Tasarım
Konular
14
Deneyen varmı Widgetler varmı ? yoksa diğerlerindeki gibi boş güncelleme mi?

excalabur

Uzman Üye
Uzman Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zeynel
Cihazım
Redmi Note 11
Meslek
Elektronik Teknisy
Konular
403
Elinize sağlık hocam

Konu sabit
Teşekkürler Sağolun Hocam
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

ustam emeğiniz için çok teşekkürler,evet kurdum kullanıyorum ama önemli olan yüklemeden sonra wipe dalvik öceki verileri temizlemek gerekiyor yoksa farklı hatalar oluyor temiz kurulum yapmak faydalı bence bir önceki sürümden hissettiğim farkı proğramlar açılırken biraz daha yavaş birde tarayıcıda sayfayı yukarı aşşağı kaydırırken takılıyor hissi veriyor ama genel olarak fena değil pil olarak bir kaç gün sonra belli olur benim hissettiklerim bu oyun için kullanmadığım için o konuda + veya - bilemiyorum.
Sağol Teşekkürler
Güle Güle Kullanın Darısı Redmi Note 10S Başına
Evet Normalde Wipe Data Yapmak Bütün Romları Kurarken Yapılması Gerek Yoksa Uygulamalarda Sorun Çıkabilir Stabil Çalışmayacağı İçin Kuranda Sorunlu Zannediyor Romu Bilmediğinden.
Biraz Kullanın Hatta 2.3 Kere Telefonu Kapatıp Açın Dahada Stabil Olacaktır.

Son düzenleme:

northwonder

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
1
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Mi Pilot'a kayıt olmadan sistem güncelleyici ile direkt geçebilmem mümkün mü? yoksa öncelikle Mi Pilot'a kayıt mı olmam gerekli.

Ademg23

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Adem GVRCN
Cihazım
Note 10 Pro
Meslek
Özel Güvenlik
Konular
29
Usta güncelleme bi gelip gidiyor anlamadım nasıl olacak mesela yazılım güncelleme kısmında güncelle yazıyor sonra giriyorum güncelleme yok diyor

Üst Alt