Yardım Redmi Note 10 Pro sürekli açık ekran 10 saniye sonra kapanıyor

RDU07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.6
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Amoled ekrandan dolayı Always On Display yani sürekli açık ekran özelliği var ama bu özellik 10 saniye sonra kapanmaya ayarlı, üstelik ayar da değişmiyor zorunlu bu tercihte. Bu özellik adı üstünde sürekli açık ekran ama bir türlü yapamadım. Bu özelliği sürekli açık tutmanın bir yolu var mıdır, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

metin12

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
metin
Cihazım
mi 6x
Konular
11
Bu dediğiniz özellik bütün romlarda aynı sadece eu stabil veya beta yüklerseniz sınırsız olarak ekranda ayarlanır bizzat yükledim ve eu stable rom harika tavsiye ederim
Merhaba hocam, note 10s telefonum var. Acaba güncel olarak kurabileceğim ve always on displayin süresiz açık olduğu rom var mı?
Yardımcı olursanız sevinirim, iyi akşamlar

Oyla:

richguard34

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Mahmut
Cihazım
Xiaomi 14
Meslek
Lojistik
Konular
1
Telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Amoled ekrandan dolayı Always On Display yani sürekli açık ekran özelliği var ama bu özellik 10 saniye sonra kapanmaya ayarlı, üstelik ayar da değişmiyor zorunlu bu tercihte. Bu özellik adı üstünde sürekli açık ekran ama bir türlü yapamadım. Bu özelliği sürekli açık tutmanın bir yolu var mıdır, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
Ayarlar/ek ayarlar/ geliştirici seçenekler/varsayılan değerleri sıfarla 7-8 defa bas altta miui optimizasyon çıkacak kapat sorun çözülüyor

Oyla:

Yasin22

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Yasin
Cihazım
Redmi s2
Konular
0
Bu sorunu çözmeleri lazım bir çok insan bu özellik için alıyor amoled ekran telefon zaten. Ama sonrası hayel kırıklığı sınırlandırma lari çok saçma.. madem sinirlandircaksin. Bildirim ışığı koysaydin..

Oyla:

mhmtt_zhd

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mehmet Zahid
Cihazım
Redmi Note 10
Konular
2
Cihaz bismillah kutudan çıktığından beri Aod 10 saniye ile limitliydi hocam güncelleme ile alakası yok. Geliştirici ayarlarından Miui optimizasyonu kapatırsanız limiti kaldırabilirsiniz. Ancak Bu cihaz orta segment Mi serisindeki gibi Mükemmel Panel kullanılmıyor Ghost screen olasılığı olduğu için limitli Mi 11 lite da bile limitli çünkü bu cihazlar F/P cihazı
hocam o nasıl yapılıyor bi aydınlatsanız bizi

Oyla:

mehmetali026

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
mehmet ali
Cihazım
Redmi Note 11pr
Meslek