Yardım Redmi Note 10 Pro sürekli açık ekran 10 saniye sonra kapanıyor

RDU07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
12.0.6
Telefon Modeli
Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Bilmiyorum
Telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Amoled ekrandan dolayı Always On Display yani sürekli açık ekran özelliği var ama bu özellik 10 saniye sonra kapanmaya ayarlı, üstelik ayar da değişmiyor zorunlu bu tercihte. Bu özellik adı üstünde sürekli açık ekran ama bir türlü yapamadım. Bu özelliği sürekli açık tutmanın bir yolu var mıdır, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Telefonu yaklaşık 1 haftadır kullanıyorum. Amoled ekrandan dolayı Always On Display yani sürekli açık ekran özelliği var ama bu özellik 10 saniye sonra kapanmaya ayarlı, üstelik ayar da değişmiyor zorunlu bu tercihte. Bu özellik adı üstünde sürekli açık ekran ama bir türlü yapamadım. Bu özelliği sürekli açık tutmanın bir yolu var mıdır, bilen varsa yardımcı olursa sevinirim
cihaz modelim farklı ama eğer sizde de aynıysa her zaman açık ekran tikinin altında öğeleri görüntüle var oraya girin ve her zaman yazanı seçin. Altta yer alan pil tasarrufu bölümünüde kapatın. Kilit ekranı ayarlarından da uyku kısmını asla yapın.

Son düzenleme:
Oyla:

RDU07

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Rıdvan
Cihazım
Redmi Note 10 P
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
cihaz modelim farklı ama eğer sizde de aynıysa her zaman açık ekran tikinin altında öğeleri görüntüle var oraya girin ve her zaman yazanı seçin. Altta yer alan pil tasarrufu bölümünüde kapatın. Kilit ekranı ayarlarından da uyku kısmını asla yapın.
Her zaman açık ekran tikinin altında öğeleri görüntüle seçeneği yok maalesef onu bulamıyorum. Sanırım Redmi Note 10 Pro da böyle bir seçenek yok zorunlu olarak 10 sn seçeneğinde kalıyor

Oyla:

KURTOGLU-

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Zekeriya
Cihazım
Note 9 Pro
Meslek
Tekniker
Konular
42
Her zaman açık ekran tikinin altında öğeleri görüntüle seçeneği yok maalesef onu bulamıyorum. Sanırım Redmi Note 10 Pro da böyle bir seçenek yok zorunlu olarak 10 sn seçeneğinde kalıyor
anladım hocam 9 pro kullanıyorum. Belki de kullandığımız romlarla da alakalıdır. Fikrim yok maalesef.

Oyla:

halilatilla32

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Halil
Cihazım
Redmi not 10 pr
Konular
0
Bende de ayni sorun güncellemeden sonra başladı yani daha once olmasi gerektiği gibi çalışıyordu hocam guncellemeyle telefonun içine ettiler ben telefonu alirken devamlı acik ekran özelliği var diye sattılar şimdi sorudan dolayı guncellemeyle kapattılar tüketici hakem heyetine bas vurup para iadesi istemeyi düşünüyorum

Oyla:

Merdanov

﷽Aใhล๓dนใเใใลh﷽
Yönetici
Destek Ekibi
MIUI Expert
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Merdan
Cihazım
Poco F5
Meslek
Mekanik
Konular
147
Bende de ayni sorun güncellemeden sonra başladı yani daha once olmasi gerektiği gibi çalışıyordu hocam guncellemeyle telefonun içine ettiler ben telefonu alirken devamlı acik ekran özelliği var diye sattılar şimdi sorudan dolayı guncellemeyle kapattılar tüketici hakem heyetine bas vurup para iadesi istemeyi düşünüyorum
Cihaz bismillah kutudan çıktığından beri Aod 10 saniye ile limitliydi hocam güncelleme ile alakası yok. Geliştirici ayarlarından Miui optimizasyonu kapatırsanız limiti kaldırabilirsiniz. Ancak Bu cihaz orta segment Mi serisindeki gibi Mükemmel Panel kullanılmıyor Ghost screen olasılığı olduğu için limitli Mi 11 lite da bile limitli çünkü bu cihazlar F/P cihazı

Oyla:

Pathfinderr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ömer
Cihazım
Mi 11 lite
Konular
3
Cihaz bismillah kutudan çıktığından beri Aod 10 saniye ile limitliydi hocam güncelleme ile alakası yok. Geliştirici ayarlarından Miui optimizasyonu kapatırsanız limiti kaldırabilirsiniz. Ancak Bu cihaz orta segment Mi serisindeki gibi Mükemmel Panel kullanılmıyor Ghost screen olasılığı olduğu için limitli Mi 11 lite da bile limitli çünkü bu cihazlar F/P cihazı
Bu dediğinizi uyguladıktan sonra cihazda geçişlerde yavaşlama olduğunu farkettim ilginç neden öyle acaba

Oyla:

Fiyakalim

Tecrübeli Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Murat
Cihazım
XİAOMİ 12T PRO
Meslek
Elektronik Yazılım
Konular
12
Bu dediğiniz özellik bütün romlarda aynı sadece eu stabil veya beta yüklerseniz sınırsız olarak ekranda ayarlanır bizzat yükledim ve eu stable rom harika tavsiye ederim

Oyla:
Üst Alt