Yardım Redmi note 10 pro şebeke

mehmettrs63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Tr global v13
Telefon Modeli
Redmi note 10 pro
Bootloader Kilidi
Açık
Selam arkadaşlar redmi note 10 pro IMEI tamir sonrası sebekem ful çekiyor 4.5 G ful çekiyor ama biri arayınca veya ben arama yapmak istediğimde şebeke birden düşüyor 4.5 G çekmesine rağmen internete bağlanmıyor

mehmettrs63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
şifre isterse haberservis.com

bu qcn ile yapsınlar imei işlemini, sorun düzelecektir.
Verdiğiniz dosya ile İmei repair yaptım sorunsuz bir şekilde tek ve çift ile olarak yaptım ayrı ayrı telefona atınca ime ilerde sorun olmuyor yanlız sorun şu ki bu defada şebeke hiç gelmiyor hizmet yok yazıyor şebekesi tamamen gidiyor çip atılan İmei bölümü sim 2 bende tekrardan sim2 yazdırdım sizin verdiğiniz dosyayı sorun yine aynı şebeke yok hizmet yok diyor

Oyla:

CanYILMAZ

Geliştirici Üye
Geliştirici Üye
Tecrübeli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Can YILMAZ
Cihazım
Not 10 Pro
Meslek
Yazılımcı
Konular
1
Verdiğiniz dosya ile İmei repair yaptım sorunsuz bir şekilde tek ve çift ile olarak yaptım ayrı ayrı telefona atınca ime ilerde sorun olmuyor yanlız sorun şu ki bu defada şebeke hiç gelmiyor hizmet yok yazıyor şebekesi tamamen gidiyor çip atılan İmei bölümü sim 2 bende tekrardan sim2 yazdırdım sizin verdiğiniz dosyayı sorun yine aynı şebeke yok hizmet yok diyor
tek sim olarak repair yapılması gerekiyor. bu şekilde imei 1 boş görünüyor.

Oyla:

mehmettrs63

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
mehmet
Cihazım
redmi note 8
Konular
6
tek sim olarak repair yapılması gerekiyor. bu şekilde imei 1 boş görünüyor.
Tek sim olarak repair yaptim ama internet sorunu oldu yine sinradan baska bir qcn dosyasi ve modem bin dosyasi ile kurtardim qfil ile restore ettim duzeldi su anda telefon tek simdi tekrardan twrpden modem ve efs yedegini aldim su anda hic sorun kalmadi helinize tesekkurler

Oyla:
Üst Alt