Yardım Redmi Note 10 Pro şarjı hızlı bitmeye başladı

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Hocam cihaz için hemen hemen her aosp - miui romu denediğimi söyleyebilirim. Hepsinde bu sorun var. Yüksek ihtimal denk gelmemiştir 14.0.2'de. Bu sorunun tek çözümü şu an herhangi bir aosp romda zelo kerneli kernelsu olmayan şekilde kullanmak. Onlarca rom kernel denedim hepsinde aynı sorun. Ayrıca bizzat kendim deneyimlemesem de telegramda benim kadar rom kernel deneyen bir arkadaş kernelsu'nun da bu soruna sebebiyet verdiğini söylüyor.
O zaman böyle devam edecez yani mecbur

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Aynen uğraşmaya değecek işler değil.
İşin kötü tarafı telefonu alalı 7 ay oldu. Ve daha 3.ayda bu sıkıntı başladı. Garantiye yollasam bir çözüm olur mu acaba? Bir arkadaş yollamış aynı sorun yüzünden onunkini çözememişler redmi note 12 pro göndermişler değiştirip 😄

MetinTR

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Metin
Cihazım
RN 10 Pro
Konular
5
İşin kötü tarafı telefonu alalı 7 ay oldu. Ve daha 3.ayda bu sıkıntı başladı. Garantiye yollasam bir çözüm olur mu acaba? Bir arkadaş yollamış aynı sorun yüzünden onunkini çözememişler redmi note 12 pro göndermişler değiştirip 😄
Hocam garantilik bir durum yok. Boşuna gönderip vaktinizi heba etmeyin bu cihazda bu sorunun rom kernel işine girmeden çözümü yok. Ha size farklı bir cihaz vereceklerini düşünüyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz orası ayrı.

Atacan28

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
Adım
Atalay
Cihazım
Redmi Note 9 Pr
Konular
29
Hocam garantilik bir durum yok. Boşuna gönderip vaktinizi heba etmeyin bu cihazda bu sorunun rom kernel işine girmeden çözümü yok. Ha size farklı bir cihaz vereceklerini düşünüyorsanız şansınızı deneyebilirsiniz orası ayrı.
Yok göndermicem. Yeni güncelleme bekliyorum..Onda da aynı devam ederse satarım büyük ihtimal

Üst Alt