Rom Redmi Note 10 Pro / Pro Max (Hindistan) (sweetin) – Android 12 Hindistan Kararlı V13.0.1.0.SKFINXM

esref79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eşref
Cihazım
Note 11 PRO 5G
Konular
1
Hocam ayarlar,telefon hakkında kısmından kontrol edin MIUI 13 gözükmesi lazım ve cihazınız yurt içi mi yoksa yurt dışı IMEI atılmış cihaz mı
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Eğer yurt içi ise direkt ayarlardan güncelleyin, değilse yine oradan güncelleyin ama telefon açılması için ufak bir modem dosyası flashlama isteyecek yaklaşık 1 dk lık iş
Benim telefon kacak ama icinde orjinal imei atilmis nasil yapacagima dair bir video varmi baksam

esref79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eşref
Cihazım
Note 11 PRO 5G
Konular
1
Dün Telefonumu Güncelleyim dedim
Gene Telefonum Çöktü Mİ yazisinda kalip tekrar aciliyor ve kaoaniyordu ne ettiysem bir türlü yazilimi yükleyemedim mecbur gene telefoncunun yolunu tuttum 80 TL verdim yazilim atmaya atilan yazilimda gene 12.5.10
Ve gene 13 yazilim uyarisi geldi ne yapacagimi şaşirdim valla bu iki defa oldu çökmesi nerdeyse telefonumdan soğuyacam bana bu işi detayli detayli aciklamali bir sekilde anlatan varsa cok sevinirim yada bu yazilim icin bir video varsa onada bakarim

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Dün Telefonumu Güncelleyim dedim
Gene Telefonum Çöktü Mİ yazisinda kalip tekrar aciliyor ve kaoaniyordu ne ettiysem bir türlü yazilimi yükleyemedim mecbur gene telefoncunun yolunu tuttum 80 TL verdim yazilim atmaya atilan yazilimda gene 12.5.10
Ve gene 13 yazilim uyarisi geldi ne yapacagimi şaşirdim valla bu iki defa oldu çökmesi nerdeyse telefonumdan soğuyacam bana bu işi detayli detayli aciklamali bir sekilde anlatan varsa cok sevinirim yada bu yazilim icin bir video varsa onada bakarim
Hocam mi yazısında kaliyordan kastınız sizi bir ekrana atıyor demi orada da kırmızı yazı ile bir hata veriyor nv compuret gibi

Hocam mi yazısında kaliyordan kastınız sizi bir ekrana atıyor demi orada da kırmızı yazı ile bir hata veriyor nv compuret gibi
Yani mi recovery bölümüne atıyor demi

esref79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eşref
Cihazım
Note 11 PRO 5G
Konular
1

Yani mi recovery bölümüne atıyor demi
Evet recovery bolumune atip duruyor
Mİ yazisi derkende hani telefon acilirken Mİ yazisi var yuvarlak icinde ona geliyor sonrada recovery bölümüne atiyor

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Evet recovery bolumune atip duruyor
Mİ yazisi derkende hani telefon acilirken Mİ yazisi var yuvarlak icinde ona geliyor sonrada recovery bölümüne atiyor
tamam hocam olay çok basit aslında eğer izniniz olursa bilgisayarınıza bağlanırım ve tek tek gösteririm zaten işlem 1 dakikalık işlem

esref79

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
eşref
Cihazım
Note 11 PRO 5G
Konular
1
tamam hocam olay çok basit aslında eğer izniniz olursa bilgisayarınıza bağlanırım ve tek tek gösteririm zaten işlem 1 dakikalık işlem
Tamam olur zaten ben cuma gunu tekrar yazilim attirdim suanki yazilim 12.5.10
Gene 13 yazilimi diye uyari geldi korkuyorum telefon gene çöker diye olmazsa siz bana özelden numaranizi vetin telefonlaşırız

Üst Alt