Soru Redmi note 10 pro Max sweetin MIUI 14 rom nasıl yapabilirim

HakkiKilinc

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hakkı
Cihazım
RedmiNote10Pro
Konular
1
Öncelikle herkese merhabalar değerli hocalarım. note 10 pro Max cihazım hindistan rom modeli ile almıştım, en başta Google arama ve mesajlaşma uygulamalarından nefret ettiğim için vb.
Leventdc arkadaşımızın verdiği 13.0.7 eu rom kullanıyorum ve gerçekten sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve bunun için ona tesekurlerimi iletiyorum. başlıkta da sorduğum gibi sweet cihazlar değil sweetin cihazlar için eu rom soruyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar

Montague1

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Tugay
Cihazım
Redmi Note10Pro
Meslek
Öğrenci
Konular
9
Öncelikle herkese merhabalar değerli hocalarım. note 10 pro Max cihazım hindistan rom modeli ile almıştım, en başta Google arama ve mesajlaşma uygulamalarından nefret ettiğim için vb.
Leventdc arkadaşımızın verdiği 13.0.7 eu rom kullanıyorum ve gerçekten sorunsuz bir şekilde kullanıyorum ve bunun için ona tesekurlerimi iletiyorum. başlıkta da sorduğum gibi sweet cihazlar değil sweetin cihazlar için eu rom soruyorum bu konuda yardımcı olabilir misiniz arkadaşlar
Sweet romları da kurabiliyorsun problem olmuyor

yunus özyürek

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
yunus
Cihazım
s9
Konular
0
Ben yukledim. Yapmis oldugum islemleri paylasiyim ben de calisti, fakat sorumluluk size ait. Sweetin cihazlar, global cihazlardan kamerasi farkli oldugu icin yuklemek biraz zahmetli. Sweet/sweetin destekli bir rom kurmak lazim. Benim cihazim sweetin. Telefonum bootloader kilitini acmistim zaten, recovery olarak twrp de yuklemistim.
Forumda zaten bu adimlari anlatan paylasimlar var. En onemlisi cihaziniza uygun modifiye edilmis 14.0.1 rom yuklenmesi. Cunku eu romlar sadece global cihazlara yükleniyor. Sitede rom linki paylasmak dogru mu bilmedigim icin kendi kurdugum rom linkini paylasmiyorum. 14.0.1 romu yukledikten sonra, Cihazim imei repairli oldugu icin bu forumda paylasilan sorunsuz v13 modem dosyasini yukledim yoksa cihaz acilista recovery dusuyor. fakat stok kernel yerine en son cikan aghisna miui kernel yukledim. Yoksa gene cihaz miui14 kurunca acilista recoverye dusuyor. turktelekom hatti kullaniyorum. Volte ve vowifi icin de telefon cevirici uygulamasindan asagida kodlari tusladim.
* # * # 869434 # * # * ( vowifi carrier disableb)
* # * # 86583 # * # * ( volte carrier disabled)
* # * # 663368378 # * # * bu kodla da modem config dosyasindan turktelekom hatti kullandigim icin turktelekom mbn dosyasini aktif ettim. Yoksa volte ve vowifi calismiyordu.
su anda sorunsuz bir sekilde kullanıyorum.

tdspor42

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Mustafa
Cihazım
Redmi Note 10S
Meslek
Ögrenci
Konular
11
Hocam Note 10 Pro Max için nereden buldunuz EU rom?Atabilirseniz sevinirim.

Mandaloriann

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Xiaomi
Cihazım
Note 10 Pro Max
Konular
6
Hocam Note 10 Pro Max için nereden buldunuz EU rom?Atabilirseniz sevinirim.
kamera ne ?

Üst Alt