Yardım redmi note 10 pro max india şebeke sorunu.

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 13.0.7
Telefon Modeli
redmi note 10 pro max india
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar,
xiaomi redmi note 10 pro india cihaz aldım yurtdışı. miui 13.0.7 sürümüne güncelledim. modem dosyasıydı, qcn siydi herşeyini hallettim. ama bir türlü şebeke türünü LTE/???/gsm yazan yeri seçemediğim için (seçiyorum kendi kendine değiştiriyor) cihazda şebeke sorunları yaşıyorum. Sanırım şuanlık bu miui sürümü için uygun modem dosyası çıkmadı yada ben yapamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen.

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Cihaz yurtdışı, 5-6 aylık. IMEI atılmadı.

Cihaz yurtdışı 5-6 aylık. Birgün biri açık hattın,ertesi gün sinyal gidiyor. Ben de ikiye takıyorum, o da bir gün sonra gidiyor. Deja-vu hergün...
Ooo. Hacı imei atılmamış hat en fazla 4 ay açık kalır. 4 ayın sonunda imei kapanır sinyal çekmez. Zaten sms gelir bunla ilgili kayıtdışı imei kullanıldığı tespit edildi diye. Sen eğer 2 sim yuvasına da hat takıp iki sim de de imeileri aktif ettiysen daha çekmez zaten.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Cihaz yurtdışı, 5-6 aylık. IMEI atılmadı.

Cihaz yurtdışı 5-6 aylık. Birgün biri açık hattın,ertesi gün sinyal gidiyor. Ben de ikiye takıyorum, o da bir gün sonra gidiyor. Deja-vu hergün...
İmei attır veya kendin at bissürü video var bununla ilgili. Yada 3 4bin tl verip kayıt ettir :)

Oyla:

uysaldr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
Ooo. Hacı imei atılmamış hat en fazla 4 ay açık kalır. 4 ayın sonunda imei kapanır sinyal çekmez. Zaten sms gelir bunla ilgili kayıtdışı imei kullanıldığı tespit edildi diye. Sen eğer 2 sim yuvasına da hat takıp iki sim de de imeileri aktif ettiysen daha çekmez zaten.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

İmei attır veya kendin at bissürü video var bununla ilgili. Yada 3 4bin tl verip kayıt ettir :)
Daha imei atılmıyor bildiğim. Ankarada bu sorunu çözecek bir yer bulsam götüreceğim! Tşk ederim.

Oyla:

nazmi28

Usta Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
nazmi çınar
Cihazım
mi 9t mavi
Konular
41
Daha imei atılmıyor bildiğim. Ankarada bu sorunu çözecek bir yer bulsam götüreceğim! Tşk ederim.
Yılbaşına az kaldı hocam 8 ay daha kullanırsın..

M2101K6G cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Oyla:

pro11_osman

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
osman
Cihazım
pro11
Konular
4
Bu konuya gelenler için yazıyorum. Arkadaşlar eğer yurtdışı redmi note 10 pro telefon alacak varsa dikkat etsin. Telefonun arka kapağında CE ibaresinin yazması gerekiyor. Hatta aldığınız tüm yurtdışı telefonların arkasında CE yazmasına dikkat edin. Yoksa benim gibi şebeke sorunu yaşarsınız. Donanımsal birşey olduğundan çözümü de yok. h.kadioglu sağolsun bağlanıp kontrol etti.
Redmi 11 pro 4 g CE İbaresi var ama aynı sorunu bende yaşıyorum imeil atıldı yazılımsal dendi yinede düzelmedi

Ekli dosyalar

• red11.jpg
    red11.jpg
    156,2 KB · Görüntüleme: 4
Oyla:

Mentraxmus

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Berkan
Cihazım
K20 Pro
Konular
6
Merhabalar,
xiaomi redmi note 10 pro india cihaz aldım yurtdışı. miui 13.0.7 sürümüne güncelledim. modem dosyasıydı, qcn siydi herşeyini hallettim. ama bir türlü şebeke türünü LTE/???/gsm yazan yeri seçemediğim için (seçiyorum kendi kendine değiştiriyor) cihazda şebeke sorunları yaşıyorum. Sanırım şuanlık bu miui sürümü için uygun modem dosyası çıkmadı yada ben yapamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen.

Çözül buldunuz mu

Oyla:
Üst Alt