Yardım redmi note 10 pro max india şebeke sorunu.

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
miui 13.0.7
Telefon Modeli
redmi note 10 pro max india
Bootloader Kilidi
Açık
Merhabalar,
xiaomi redmi note 10 pro india cihaz aldım yurtdışı. miui 13.0.7 sürümüne güncelledim. modem dosyasıydı, qcn siydi herşeyini hallettim. ama bir türlü şebeke türünü LTE/???/gsm yazan yeri seçemediğim için (seçiyorum kendi kendine değiştiriyor) cihazda şebeke sorunları yaşıyorum. Sanırım şuanlık bu miui sürümü için uygun modem dosyası çıkmadı yada ben yapamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen.

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
  • Konu Sahibi Konu Sahibi
Bu konuya gelenler için yazıyorum. Arkadaşlar eğer yurtdışı redmi note 10 pro telefon alacak varsa dikkat etsin. Telefonun arka kapağında CE ibaresinin yazması gerekiyor. Hatta aldığınız tüm yurtdışı telefonların arkasında CE yazmasına dikkat edin. Yoksa benim gibi şebeke sorunu yaşarsınız. Donanımsal birşey olduğundan çözümü de yok. h.kadioglu sağolsun bağlanıp kontrol etti.

Oyla:

uysaldr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
Merhabalar,
xiaomi redmi note 10 pro india cihaz aldım yurtdışı. miui 13.0.7 sürümüne güncelledim. modem dosyasıydı, qcn siydi herşeyini hallettim. ama bir türlü şebeke türünü LTE/???/gsm yazan yeri seçemediğim için (seçiyorum kendi kendine değiştiriyor) cihazda şebeke sorunları yaşıyorum. Sanırım şuanlık bu miui sürümü için uygun modem dosyası çıkmadı yada ben yapamadım. Yardımcı olur musunuz lütfen.
Kardeş sorunu çözdüm mü?Aynı sorun bende de var. Tel Xiaomi 12 ama sorun aynı. Hallettim de bana da bilgi verir misin?

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
Kardeş sorunu çözdüm mü?Aynı sorun bende de var. Tel Xiaomi 12 ama sorun aynı. Hallettim de bana da bilgi verir misin?
Kardeş o telefondan vazgeç. Telefonun arkasında büyük harflerle CE yazmıyorsa şebeke maalesef sorun yaşarsın. Konuda bahsettiğim şebeke türüyle alakası yok olayın. Onu satmaya çalış veya iade et. H.kadioglu na sormak lazım. Ücret karşılığı düzeltebilir belki. Bana bu arkadaş yardımcı olmuştu.

Moderatör tarafında düzenlendi:
Oyla:

uysaldr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
Kardeş o telefondan vazgeç. Telefonun arkasında büyük harflerle CE yazmıyorsa şebeke maalesef sorun yaşarsın. Konuda bahsettiğim şebeke türüyle alakası yok olayın. Onu satmaya çalış veya iade et. H.kadioglu na sormak lazım. Ücret karşılığı düzeltebilir belki. Bana bu arkadaş yardımcı olmuştu.
CE sertifikalı. H.kadıoğluna sordum. Konuyla ilgili bilgisi yok. Yazılım işi bilgi işi. Onlar hazır IMEI falan atıyor.

Oyla:

FerhatD2

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ferhat
Cihazım
note 10 pro max
Konular
1
CE sertifikalı. H.kadıoğluna sordum. Konuyla ilgili bilgisi yok. Yazılım işi bilgi işi. Onlar hazır IMEI falan atıyor.
O zaman telefonuna uygun olan en son güncel orjinal global rom u bul fastboot yazanı indir. Bu sitede var. Telefonu pc ye bağlayıp fastboot üzerinden yükle.

Oyla:

uysaldr

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
xiaomi mi6
Cihazım
Mi6
Konular
0
Oyla: