Soru Redmi Note 10 Pro Max cihazım için plaka işlemi ve sensör sorunu hk.

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Merhaba,

10 gün önce bu cihazı satın aldım. Dünden itibaren çağrılarda ara ara takılmalar oluyor. Bazen algılamıyor çağrıda olduğumu ekran siyahlaşmıyor vs. Yapılabilecek birşey var mı?
Birde plaka işlemi sonrası cihazda sensör ve kamera sorunları halen oluyor mu? Yoksa bu sorunlar çözüldü mü? Forum üzerinden ücretli destek almak istiyorum.

Teşekkürler,

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Gözlemlediğimiz kadarıyla Sensör sorunu imei işleminden önce de bu cihazlarda olabiliyor. Diğer türlü Kamera sorunları hint model ise oluyor. Globallerde olmuyor. Sorunların çözümü muhtemelen donanımsal müdahale ile, Modem dosyası değiştirilmeden yapılan bir yöntem çıkarsa düzelecektir..

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Gözlemlediğimiz kadarıyla Sensör sorunu imei işleminden önce de bu cihazlarda olabiliyor. Diğer türlü Kamera sorunları hint model ise oluyor. Globallerde olmuyor. Sorunların çözümü muhtemelen donanımsal müdahale ile, Modem dosyası değiştirilmeden yapılan bir yöntem çıkarsa düzelecektir..
çok teşekkür ederim cevabınız için. evet cihazım hint model. o zaman bu süre zarfında bu işlemi yapmayayım. üzüldüm şimdi. kamera sorununu her halükarda yaşayacağım o halde, sorunsuz bir modem dosyası yok değil mi?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
öyle bir modem dosyası olsa zaten şuanda bunu konuşmak zorunda kalmayız yani böyle sorun yok demektir. böyle bir dosya yok ki böyle bir sorun var :)

pitbull1212

Kıdemli Üye
Kıdemli Üye
MIUI Sever
Adım
Turgay
Cihazım
Lenovo vibe
Konular
35
Şuan da redmi note 10 pro max te kamera da ai çalışmıyor ve gece modu mor çekiyor onun dışında başka herhangi bir sorun yok sensörler çalışıyor şimdi gelelim diğer meseleye kamera hatalarının çözümü ile ilgili bir modem dosyası buldum problem yok deniliyor yalnız siteden bir şeyler indirebilmek için yıllık ücreti 500 tl bu ücreti verdikten sonra siteden istediğin dosyaları indirebiliyorsun biri daha var o da diyor bu sorunu çözdük fakat modem dosyası 350 dolar ve bunu normal kullanıcılara satmıyoruz sadece yurtdışı telefon satışı ile ilgilenen kişilere satıyorlarmış

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
yani tercih sizin para sizin alıp deneyebilirsiniz. hangi support peki onu satan? dosya linki

anilvuraal

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Adım
Anıl
Cihazım
Redmi Note 10P
Meslek
Web Tasarım
Konular
19
Şuan da redmi note 10 pro max te kamera da ai çalışmıyor ve gece modu mor çekiyor onun dışında başka herhangi bir sorun yok sensörler çalışıyor şimdi gelelim diğer meseleye kamera hatalarının çözümü ile ilgili bir modem dosyası buldum problem yok deniliyor yalnız siteden bir şeyler indirebilmek için yıllık ücreti 500 tl bu ücreti verdikten sonra siteden istediğin dosyaları indirebiliyorsun biri daha var o da diyor bu sorunu çözdük fakat modem dosyası 350 dolar ve bunu normal kullanıcılara satmıyoruz sadece yurtdışı telefon satışı ile ilgilenen kişilere satıyorlarmış
şu aşamada süre uzatma yapmak daha mantıklı o halde. mor olayı problem çünkü. peki gcam ile de mor çekme sorunu varmı?

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
şu aşamada süre uzatma yapmak daha mantıklı o halde. mor olayı problem çünkü. peki gcam ile de mor çekme sorunu varmı?
Malesef o iş biraz çıkmaza girdi gibi gözüküyor. Süre uzatma olayına kara liste geldi. 1 imei 1 defa uzatılabiliyor.

excalance

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
SMS Onaylı
Konular
4
arkadaşlar bu sorun pro modelinde varmi acaba ondan kardesime almak istiyorumda

Hasan_42

Deneyimli Üye
Deneyimli Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Daimi mi 8se
Meslek
Özel sektör
Konular
2
çok teşekkür ederim cevabınız için. evet cihazım hint model. o zaman bu süre zarfında bu işlemi yapmayayım. üzüldüm şimdi. kamera sorununu her halükarda yaşayacağım o halde, sorunsuz bir modem dosyası yok değil mi?
Kardeş sorunlarınız devam ediyor da yeni bir modem dosyası yayınlandı bakabilirsiniz

Üst Alt