Recovery Redmi Note 10 Pro/Max Android 12 Otomatik Twrp Yükleyici İndirme Bağlantıları

muhibbi8

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
faruk
Cihazım
s4
Konular
16
bu twrp kalıcı mı acaba?

degirmenci

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
şükrü
Cihazım
redmi 5 plus
Konular
5
ben bu twrp yi kullanıyorum şöyle bir sorunum var 1 ay kadar önce çıkan tüm romları (aosp veya miui) yüklüyor yedeğini alıyor bir sorun olduğundada yedekten geri yükleyebiliyordum. yeni çıkan romlarda galiba dosya formatı değiştiği için olsa gerek yedek alabiliyorum ancak geri yüklediğimde cihaz açılmıyor format data yapmam gerekiyor galiba data bölümünün şifresi tam çözülemiyor bu konuda bilgisi olan arkadaşlar yardımcı olabilirmi

ayg1907

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Ali
Cihazım
Not12Pro5Gchina
Konular
2
Android 12 Redmi Note 10 pro global 8gb ramli modelde "Redmi Note 10 Pro-Max Otomatik Twrp Yükleyici" dosyasının İçindeki Recovery.img dosyasını minimal adb fast bootun dosya konumunu açıp içine attım twrp.img olarak adını düzenledim ve telefon fastboottayken minimal adb fastboota tıklayıp çalıştırdım (sürücüler bilgisayarıma kurulu biçimde( minimal adb fastboot, QDLoader HS-USB Driver ,platform-tools_r33.0.2-windows)) ve sırasıyla şu komutları girdim :

fastboot devices

fastboot flash recovery twrp.img

fastboot boot twrp.img

ve twrp açıldı ÖNEMLİ: Telefonda Parmak İzi ve ekran kilidi vardı ve twrpde veri şifresini çöz sorunu verdi. Şifre vs. Gibi güvenlik yöntemlerini ilk başta kaldırmayı unutmayın. Twrp Dosyası için Teşekkürler.
Mesajlar otomatik olarak birleştirildi:

Android 12 Redmi Note 10 pro global 8gb ramli modelde "Redmi Note 10 Pro-Max Otomatik Twrp Yükleyici" dosyasının İçindeki Recovery.img dosyasını minimal adb fast bootun dosya konumunu açıp içine attım twrp.img olarak adını düzenledim ve telefon fastboottayken minimal adb fastboota tıklayıp çalıştırdım (sürücüler bilgisayarıma kurulu biçimde( minimal adb fastboot, QDLoader HS-USB Driver ,platform-tools_r33.0.2-windows)) ve sırasıyla şu komutları girdim :

fastboot devices

fastboot flash recovery twrp.img

fastboot boot twrp.img

ve twrp açıldı ÖNEMLİ: Telefonda Parmak İzi ve ekran kilidi vardı ve twrpde veri şifresini çöz sorunu verdi. Şifre vs. Gibi güvenlik yöntemlerini ilk başta kaldırmayı unutmayın. Twrp Dosyası için Teşekkürler.
Bootlooder kilidi açık ve usb hata ayıklama açıktı bilginize.

Son düzenleme:

Schwzz

100 yıldır açtığın yolda, gösterdiğin hedefe..
Premium Üye
Usta Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Utku
Cihazım
Note 11 Pro
Konular
149

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Bu son twrp sürümüyle android 11 tabanlı MIUI 12 yukleyemezmiyiz? İlla Android 12 MIUI 13 mu yüklemek gerekiyor?

Fkskdkdk

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Fkddkdkf
Cihazım
Redmi note 10 p
Konular
0
Bu son twrp sürümüyle android 11 tabanlı MIUI 12 yukleyemezmiyiz? İlla Android 12 MIUI 13 mu yüklemek gerekiyor?
Ben de onu merak ediyorum, bende yüklü bir twrp var mevcut twrp ile yüklenmiyor mu?

tylerberk

Üye
MIUI Sever
Acemi Üye
Adım
tyler
Cihazım
mi band 3
Konular
0
Ben de onu merak ediyorum, bende yüklü bir twrp var mevcut twrp ile yüklenmiyor mu?
Hafta sonu bu başlık altındaki twrp.yi kurdum. Abhix Rog MIUI 13 kurdum çalıştı. Sonrasında EU rom MIUI 12 kurdum oda çalıştı. Sanırım bir sorun teşkil etmiyor.

Üst Alt