Çözüldü Redmi Note 10 Pro Kilidini Açamıyorum

hasanmerkit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Merkit
Cihazım
Değişiyor.
Konular
4
Yüklü Rom ve Versiyon Numarası
Global 12.5.1
Telefon Modeli
Xiaomi Redmi Note 10 Pro
Bootloader Kilidi
Kapalı
Cihazı güncellesem IMEI uçacak, güncellemesem bootloader açmaya çalıştığımda "device basic data verification failed" hatası veriyor. Gönlüm istiyor ki şuan ki IMEI'de Pixel Experience kullanmak.... Lütfen yardım ya nasıl yapabiliriz? EDL ile oluyorsa nedir ücreti falan? Sıkıştım kaldım MIUI 12'de...

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
ben hallederim bu cihazı uzak bağlantı ile başvuru yapacak şekilde teslim ederim.

Oyla:

hasanmerkit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Merkit
Cihazım
Değişiyor.
Konular
4
ben hallederim bu cihazı uzak bağlantı ile başvuru yapacak şekilde teslim ederim.
Cihazı aynı kişi ile tekrar farklı bir Redmi Note 10 Pro ile değiştireceğim. Onunda durumu tamamen aynı. Bootloader kilidini açabilir misiniz peki? Pixel Experience ROM kullanmak istiyorum.

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Cihazı aynı kişi ile tekrar farklı bir Redmi Note 10 Pro ile değiştireceğim. Onunda durumu tamamen aynı. Bootloader kilidini açabilir misiniz peki? Pixel Experience ROM kullanmak istiyorum.
bootloader açamayız ama o aldığınız hatayı almadan başvuru yapacak şekilde teslim ederiz. sonra kendiniz açarsınız

Oyla:

hasanmerkit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Merkit
Cihazım
Değişiyor.
Konular
4
bootloader açamayız ama o aldığınız hatayı almadan başvuru yapacak şekilde teslim ederiz. sonra kendiniz açarsınız
Yani MIUI Unlock Tool'da önceki cihazlar gibi keyifli bir şekilde 1 hafta bekleyip sonra kilidi açabileceğim değil mi? Gerisi zaten TWRP + Pixel Experience...

Oyla:

hasanmerkit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Merkit
Cihazım
Değişiyor.
Konular
4
Güzel. Modlardan ricamdır bu konu kilitlenmesin. 1-2 hafta sonra işlemi yapalım. Eski Redmi Note 9 Pro cihazımın Fastboot'unu da siz ayağa kaldırmıştınız hatırladım sizi. Zaten MKerem'de sizi tavsiye etti. Peki fiyat ne olur ve cihazı nasıl EDL'ye alırım?

Oyla:

H.kadioglu

Xiaomi_Satış_Teknik
Teknisyen
Elit Üye
MIUI Sever
SMS Onaylı
Adım
Hasan
Cihazım
Mi9t Pro
Konular
7
Güzel. Modlardan ricamdır bu konu kilitlenmesin. 1-2 hafta sonra işlemi yapalım. Eski Redmi Note 9 Pro cihazımın Fastboot'unu da siz kaldırmıştınız hatırladım sizi. Zaten MKerem'de sizi tavsiye etti. Peki fiyat ne olur ve cihazı nasıl EDL'ye alırım?
edl yok kapak açmadan halledeceğiz. yapılacağında özel mesaj ile ulaşın bilgi veririm.

Oyla:

hasanmerkit

Yeni Üye
Yeni Üye
MIUI Sever
Adım
Hasan Merkit
Cihazım
Değişiyor.
Konular
4
Elinize kolunuza sağlık hocam. Bu saatte yordum sizi ama aşırı sinir bozucu sorundan kurtardınız beni. 1-2 hafta sonra aynı model cihaz daha var aynı durumda kalan o konuda da tekrar sizden yardım isteyeceğim. :) <3

Resimleri görmek için giriş yapmanız gerekmektedir.

Sırada standart 168 saati bekleme süreci başladı :)

Oyla:
Üst Alt